• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 19:29

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариума ми

Започната от pla.stenik, 05.10.2015 21:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pla.stenik


https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs4.postimg.cc%2Fgi952tpct%2Fimage.jpg&hash=8e249e7283dda02c35e8ccc1e80f3b3b3dae361a

Това е аквариума, който стартирах миналата година, ще го развалям и Ви показвам до къде съм. Благодаря на всички за съветите при стартирането и отглеждането на малавийците !

jabeto

Аквариумчето е много хубаво,защо ще го разваляш? *dontknow*

pla.stenik

Смятам да направя нещо като растителен аквариум, малко тетри и по малко ангажименти. На този му сменям всяка седмица част от водата, ядат много цихлидите, много органика, два филтъра работят и не успяват да почистят. Пуснал съм едно малко Тунзе да вдига мътилката, но иска редовно почистване.

Lightning_boy

Много е хубаво. Ако намалиш малко броя на добитъците вътре, ще цапат по-малко. Но явно си решил да ги отпишеш. После пускай снимки на новото проектче  *privet*
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

Ivan_S

Цитат на: pla.stenik - 06.10.2015 11:17
Смятам да направя нещо като растителен аквариум, малко тетри и по малко ангажименти. На този му сменям всяка седмица част от водата, ядат много цихлидите, много органика, два филтъра работят и не успяват да почистят. Пуснал съм едно малко Тунзе да вдига мътилката, но иска редовно почистване.

Мислиш, че на растителния няма да сменяш всяка седмица част от водата ли? Пък за органиката е нормално, много на брой, едри риби, не знам какво си очаквал :). Почти няма аквариуми, които да не се нуждаят от поддръжка, но ... дай да видим какво си замислил ;).
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

Similar topics (4)

37018

Публикации: 0
Прегледи: 2019

6518

Публикации: 11
Прегледи: 6553

52239

Публикации: 6
Прегледи: 4556

3966

Публикации: 26
Прегледи: 14866