• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 19:32

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Стартиране на малък аквариум.

Започната от Viden S.S, 08.03.2013 13:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Viden S.S

Малко снимки на обитателите. Телескопа е много див и цяла вечер се гъзурча за да го хвана на фокус. Иначе като цяло рибките са добре.





Viden S.S

Привет,
взех един черен телескоп от София, който се оказа канибал. Отхапа опашката на калихта ми?! Не можах да повярвам, когато осъзнах, че няколко часа след нападението над сомчето, целия липсваше... вероятно са го изяли  =-O Нужно ли е да ги храня с някаква жива храна... доколкото знам трябва да им давам от време на време червейчета, но незнам от къде да си набавя такива.  *UNKNOWN* Мога ли по някакъв начин да отглеждам такива?
Притеснявам се да не нападне и неонките ми, защото са наедряли и им се радвам много и черния ако изяде още някои...  :-[

П.С: Близо до нас има язовир и тубифекс дали ще има там и ако има дали е полезен, защото все пак в блато е живял..

Поздрави

Георги


Асен Евгениев

Цитат на: Viden S.S - 12.05.2013 22:17
Отхапа опашката на калихта ми?!
Ти това видя ли го?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Viden S.S

В същност не съм сигурен дали му е направил точно тогава нещо, но видях как сомчето се изстреля нагоре, единия телескоп го клъвна и сомчето се изплаши и се върна на дъното, но не се приближих да погледна дали му е направил нещо. Звучи много странно и аз не мога да си представя как може да му отхапе опашката, но е факт, че на следващия ден калихта седеше леко на една страна на дъното зад растението и после изчезна целия...
Имам неприятното чувство, че в момента ми се подигравате..  :-)