• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:32

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Съвместимост на различните видове рибки

Започната от NO CARRIER, 17.05.2009 17:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

С кардинали съм гледал Псевдомогил без проблеми!!!!! :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Асен Евгениев

Цитат на: Next - 22.01.2013 22:30
Дали ще навредят 2 сома фосилис и една змиорка на останалите рибки?
Да.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Aldaron

Цитат на: wwladoo - 22.01.2013 23:16
С кардинали съм гледал Псевдомогил без проблеми!!!!! :-)
Мерси за бързия отговор. Имам един аквариум с кардинали и галаксита, но галакситата май ще ходят при скаридите че кардиналите постоянно ги гонят. Единствено ме притеснява, че аквата е 20 литра така че ще видим, може да ходят в общия.
All you need is a vision

Next

Цитат на: akapulko - 22.01.2013 23:25
Да.
Ако махна двете сомчета и оставя змирката по добре ли ще е?

ancitrusa

Цитат на: Next - 23.01.2013 12:01
Ако махна двете сомчета и оставя змирката по добре ли ще е?
И фосилиса и мастакембелуса,ще ти ликвидират всички риби.

aleks7373

За фосилиса добре,съгласен,но за змиорката не,имам огнена и не посяга на риби дори когато буквално и се врат в устата.Иначе я храня с тубифекс и земни червеи,защото друго не ще и след едномесечен глад.
Когато искаш,намираш начин,когато не искаш-намираш оправдание!

ancitrusa

Цитат на: aleks7373 - 23.01.2013 19:53
За фосилиса добре,съгласен,но за змиорката не,имам огнена и не посяга на риби дори когато буквално и се врат в устата.Иначе я храня с тубифекс и земни червеи,защото друго не ще и след едномесечен глад.
Почакай само да порасне змиорката.

Ri6eto

Здравейте и от мен.
Имам 12 родостомуса,1 трихогастер,2 коридораса и 4 анцитруса в аква 100/50/40-200л.
Мога ли да добавя10 неона,5 скаларии малки от които да останат 2 като пораснат,4 барбус торпедо и 2 боция клоун :-)

Electro fish

Здравейте,имам 80 литров аквариум от 2 седмици и полвина ,днес си купих 2 Otocinclus ,2 Albino coridoras и 3 killifish,...а и 5 ред чери скариди и 3 Амано.Ще имам ли някакъв проблем с микса и ще оцелеят ли скаридките? *DRINK*

Caxapa

Цитат на: Electro fish - 29.03.2013 00:13
Здравейте,имам 80 литров аквариум от 2 седмици и полвина ,днес си купих 2 Otocinclus ,2 Albino coridoras и 3 killifish,...а и 5 ред чери скариди и 3 Амано.Ще имам ли някакъв проблем с микса и ще оцелеят ли скаридките? *DRINK*
Отговора е даден в тази тема http://aquariumbg.com/forum/akvariumni-bezgrabnachni/sajitelstvo-na-red-cheri-s-kili-ribki/msg426875/#new само  през няколко по-надолу.

Electro fish

Благодарско за отговора ,кофти тръпка ама май ще се простя с няколко ред чери докато им намеря някакво аквариумче да си ги развъждам ,а за Аманото предполагам че няма да има проблем ,те са по големи от килитата ми могат да си направят батъл по някое време!

rali

В аквариум 80-52-51в ще е ли проблем да се гледат 2 малки дискуса?

Marto99_mz

Ако са само те и риби, с който могат да съжителстват не би трябвало да има проблем.

vladislav90

Здравей те :) . Много отдавна гледах рибки и пак искам но тогава не знаех доста правила сега от месец само чета да се образовам.
Въпроса ми е в 75 л. аква може ли да гледам

Губи
Молинезии
Хелери
Плати
Бети
и някакви чистачи(може да дадете варианти) и някъв пасаж (пак дайде варианти като ли че неоните най ми харесват ама четох че не са много пасажни )
И кажете по колко бройки от вид :)
Видях таблицата но не успях много да се оправя по нея
Може и за растителност да ме ориентирате и осветление че пак от много четене и само се обърках
За други съвети няма да откажа
Мерси предварително извинете за спама

grigor nakov

Напиши каква филтрация ще ползваш и осветление после ще ти кажем за рибите ;-)

Similar topics (5)

17923

Публикации: 73
Прегледи: 70339

7924

Публикации: 7
Прегледи: 5600

59347

Публикации: 8
Прегледи: 5556

57271

Публикации: 3
Прегледи: 3346

51694

Публикации: 16
Прегледи: 18399