• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 13:01

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Aquael 150-разлепен?

Започната от kamikadze ZX7RR, 21.02.2013 14:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamikadze ZX7RR

Купих горепосочения аквариум с размери 150/50/50 с овално предно стъкло. Аквариума е на 7 години и е разлепено предното стъкло по около 20 см. в горните краища.Че ще се презалепя е ясно ,но интересното е ,че стъклото(челното)от самосебеси отваря в горните краища към страниците около 5мм ,а долу е на нула.
До колкото разбрах ,тези аквариуми са сглабяни в БГ а смо предното и дънното стъкла са внос от Полша.Чудя се дали в бг са сбъркали нещо,дали е криво залепен или майстора ми ме хвърля по върбите(очаквам го от него).Как да разбера къде е проблема?
Ако има запознати и професионалисти моля за мнение!

tonino

21.02.2013 16:42 #1 Last Edit: 19.02.2018 19:42 by tonino
...

kamikadze ZX7RR

С хартия е от долу.Като махнем всичкия силикон ще си каже.Ще ви държа в течение.

kamikadze ZX7RR

Като махнал силикона и се оправила работата.И все пак нещата леко по-леко си отиват към бой.

"Ами дай пари за силикон","утре е готов"-а изчистено само предното стъкло,"нямаш грижи" ,"ама като го залепя и го вземаш веднага" Викам -чакай малко бе ,нали трябва да втвърди този силикон,ще го пробвам и тогава . "а да вярно ,ама много място ми заема...."
Накрая май ще се разделим по трудния начин.
Защо при него отидох ли?Ами другите тук не се наемат,а да си го лепя сам ми идва големичък.
Да пратя стъклата на някой ,той да го лепи и да ми го върне -ще направя куриерите богати и така...
: 23.02.2013г 16:04ч
Ха познайте какво се случи преди малко?????????????? 8-) >:o

bluefire

ами кажи де не ни дръж под напрежение  *ROFL*

kamikadze ZX7RR

След малко по -"респектиращ" >:o разговор от моя страна отношенията ни с този тип приключиха за винаги.
Той не можел да свърши работа и почнал да звъни на негови познати професионалисти да я свършат ,а той тарикат ще ми посредничи тайничко.Обаче не му мина номера.Прибрах си всичко и утре съм в В.Търново при професионалист.Пък ще видим.

Caxapa

 *spam Уф,  *spam Рекох, до сега щом не се обади този човек, или се удави или още бърше по пода вода и събира с черпака рибки. То си се зъбил на някой си там. Толкова време в напрежение а то  като на протестите...Викат, крякат, направят някой джам на сол па се приберат по домовете си и надуват печката та на електромерите да им се завие свят.

kamikadze ZX7RR

Нали не очакваш да кажа "убих го от бой" та да се компроментирам.Утре да каже ето на ошамариме и се похвали даже.

Асен Евгениев

Цитат на: kamikadze ZX7RR - 24.02.2013 23:20
убих го от бой     

Браво, добре си направил. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

kamikadze ZX7RR

Аквариума е залепен ,но все още не е изпробван.Надявам се всичко да е ОК.Сега е захващам с стойката(шкафа) това на което ще стои.Мисля да го изработя от правоъгълен тръбен профил 24х40х2мм. и да облека с  ПДЧ.