• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:09

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Общи въпроси за живородките (ако нещо не ви е ясно, питайте тук)

Започната от 4i4oico, 12.07.2006 17:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mimi_tr

Здравейте искам да си направя аквариум в които да имам 5 гупи  3 хелера 3 плати 3 молинезии  и едно сомче помпа и нагревател искамда има и зелинина както и каман4ета по даното помогнете ми моля виии.!

Caxapa

И с какво точно да помогнем? Трябва ти аквариум с обем от 50 литра. Вътрешна помпа, нагревател от 50 вата, осветление/лампа над аквариума/ Грунд/камъчета/ с размер 2-3 мм, растения и готово.

miroslavv

Здравейте на всички искам да питам за моето хелерче дали е бременно  и дали да го отделям :) благодаря предварително :)
: 06.02.2013г 21:09ч

Caxapa

Така от тази снимка нищо не си личи. Само си стресирал рибката. Направи снимка на рибата както си плува като се вижда странично цялата и по-точно коремната й част.

miroslavv


Caxapa

Още е рано. След седмица може вече но за всеки случай в общия аквариум ако имаш гъста растителност и плаващи, ще спестиш неприятни изненади ако рибите проявят канибализъм.

miroslavv


Harry1976

Търся червени, сини и зелени молинезии. :)

miroslavv


vankata1205

Моята молинезия има нещо бяло отзад и мисля че бях чел че това значи че скоро ще ражда .Може ли някой да ми каже дали е така и ако не е от какво е бялото петно . *dontknow* *dontknow*

Harry1976

Цитат на: miroslavv - 10.02.2013 11:37
Горе долу след колко време ? :)
Остави животинката на мира. По-горе са ти написали горе-долу кога ще ражда. Направи й една снимка, както си плува, на гладно, след около 72-96 часа и ще ти кажем по-точно кога.
Търся червени, сини и зелени молинезии. :)

vankata1205

Ще може ли някой да мо отговори на вапроса за бялото петно на дупето на моята молинезия .

Caxapa

За съжаление е болна молинезията ти а не бременна.

GoldyFishy

Здравейте отново,
знам че пиша доста със закъснение но нямаше как по рано (не питайте защо)...
Както написах по- рано молинезийката ми вече около месец си дебелее и не ражда ето малко снимки за да добиете представа
http://imageshack.us/photo/my-images/11/imag0033zj.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/201/imag0028y.jpg/
дали не е болна, защото от скоро и започна да мързелува- не й се плува много, много но яде като акула. Моля ако виждате нещо което аз не виждам в снимките (въпреки че не са много добри) кажете ми.
Благодаря предварително!

FHM

Според мен всичко е наред има още малко време докато роди