• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 02:24

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коментари към правилата на форума.

Започната от Emsi, 03.02.2007 15:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikolay0876


NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

bat

Здравейте. Имам съвсем сериозно и отговорно питане.
Като намеря стара тема свързана с въпрос който ме интересува, мога ли да задам въпроса си в тази тема или това ще е в разрез с правило 1.6.? Давам пример - има тема озаглавена "Кое сомче да избера?" в която не е писано повече от 60 дни. Мога ли да задам същия въпрос там, или задължително трябва да отворя нова тема?


NO CARRIER

Здравей! Ако в темата се обсъждат сходни с твоите въпроси, по-добре там.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

bat

Цитат на: NO CARRIER - 10.02.2012 00:56
Здравей! Ако в темата се обсъждат сходни с твоите въпроси, по-добре там.
Да, точно това ми беше питането. Благодаря  *thanks

djibarov

А бе как не разбрахте, че идеята е именно да ви ограничат пазара. Основната идея на сайта не е търговията, така че спрете да се жалвате с тоя пазар. Който иска да върти търговия има си други начини и сайтове в тая насока.

В отговор на николай0876 искам да му опонирам:
Вчера, докато жената се разхождаше в Гранд мол, влязох да убия време в AquaMania - голям и хубав 8-)
Няма никакви растения, колегата казва, че няма смисъл да зареждат сега посред зима, защото имат само загуби от  това.
Подновявайки стара обява за час-два се обадиха 3 ма, дори един колега ще идва утре от Добрич.
А в противен случай просто излишното заминава в кофата за боклук.
Аз също си заредих различните видове от колеги от цялата страна на старта.
А да не говорим за цени на растенията с по 5-6 листчета по магазините.
За мен сайта е "виртуална кръчма за съмишленици" от всякакво естество - и съвети, помощ в определени ситуации, пазар (каквото не може да се намери винаги на зоомагазините).


nikolay0876

На мен няма какво да ми опонираш, не аз пиша правилата. Аз само ги коментирам.

cwetalin

Добре де, не виждате  ли какво става. Има поне 3-ма човека, които започнаха да пишат безразборно в стари теми с глупави мнения. На всичкото отгоре и страшно неграмотно написани. Казах на единия че пише неграмотно глупости, той ми отговори и така получи още едно мнение в актива си. Няма ли някакъв механизъм да се спре това. Като при хазарта. Тази седмица можеш да пускаш най-много 2 пъти повече мнения от предишната. :)

valnata

Модераторите нали са за това.  Неизбежна е появата на такива потребители, дори и преди новите правила ги имаше.  :-) Ще "хитруват" още малко и като видят, че не става номера и им се трият глупостите ще кротнат.

NO CARRIER

Има една връзка: Информирай модератор. Използвайте я активно!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Mirobg


Наистина ако не си затваряме очите всеки път,няма да имаме поводи за оплаквания. Използвайте тази връзка за да се исчисти ненужния спам.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

bat

Цитат на: cwetalin - 10.02.2012 10:11
Има поне 3-ма човека, които започнаха да пишат безразборно в стари теми с глупави мнения.
Не съм имала за цел нито да пиша глупости в стари теми, нито да трупам мнения. Ако това ми беше целта, си има начини да се направи. А аз точно затова питах дали може и дали не е в разрез с правило 1.6. Нова съм в акваристиката и като изключим 2 години гледане на живородки, НИЩО не знам, започвам от нулата. И колкото повече наближава времето да си пусна аквата в действие, въпросите които ми се въртят в главата растат лавинообразно. Затова и чета всички теми във форума, от първата до последната, и като намеря някоя чиито въпрос ме интересува пиша в нея, дори и да е стара. Ако някой се е родил директно научен как да гледа рибки - честито, но аз не съм от тях и ми се налага да питам.
Аз самата съм била Администратор /на собствен форум/ и Модератор на други два, и много добре знам как дразнят необмислени постове, написани за да си чеше някой пръстите по клавиатурата. А, повярвайте ми, Модераторите все още не са Богове, за да "огреят" навсякъде, да чистят акото на 1000 човека, и ако не им помагаме по някакъв начин самите ние, няма как форума да се изчисти от глупости. Ако форума беше мъничък, ако се състоеше от 50-100 потребителя или се пишеше в него по веднъж-дваж на ден, аз съм една от първите които щяха да писнат срещу модерацията.
NO CARRIER вече го каза - тоя бутон за връзка не е сложен за красота, а някой да се сети да го ползва.
П.С. А що се отнася до стрите теми и безсмислените постове, двете неща нямат почти никаква връзка. Ако някой иска да си чеше пръстите по клавиатурата, ще го прави и в новите теми, и/или ще си направи нова.

beta61

Ако предната седмица не си написал нито едно мнение тази колко ще можеш да напишеш?

danielm

Цитат на: beta61 - 10.02.2012 10:55
Ако предната седмица не си написал нито едно мнение тази колко ще можеш да напишеш?
а де, и то за да може да си качиш след няколко дена обявите ... особено ако си се регистрирал отдавна, но си писал само "продавам на едро" и затова нямаш 100

Mirobg

Цитат на: danielm - 10.02.2012 10:58
а де, и то за да може да си качиш след няколко дена обявите ... особено ако си се регистрирал отдавна, но си писал само "продавам на едро" и затова нямаш 100
Точно в целта.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед