• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 22:56

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

to6koto0209

Здравейте, искам да благодаря на Владо за артемията която взех от него вчера.Страхотна е и много си заслужава.Скоро ще си взема още.

borracho

още едно благодаря за wwlado за артемията, добра оферта, старание за опаковането и загриженост от колегата за пратката. а дискусите просто полудяват, много я обичат тая артемия!
бъди сеяч, а не разбирач!

wwladoo

Цитат на: borracho - 17.08.2011 20:55
още едно благодаря за wwlado за артемията, добра оферта, старание за опаковането и загриженост от колегата за пратката. а дискусите просто полудяват, много я обичат тая артемия!
Благодаря колеги,за отзивите------ *thanks за артемията---майки,но трябва според мен още да се помисли за трнспортирането из страната,явно по някога някои куриерски фирми си вършат работата през пръсти по български , е не всеки път де но нали........!!!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Icagata

Едно голямо благодаря на колегата Pet Paw  *DRINK*

pomukal

Още една благодарност към wwladoo за прекрасната артемия наистина невероятна храна.

wwladoo

Цитат на: pomukal - 29.08.2011 18:35
Още една благодарност към wwladoo за прекрасната артемия наистина невероятна храна.
*thanks----благодаря-- *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

to6koto0209

Искам отново да благодаря на колегата Yasen_vn.Човекът обиколи цяла Варна и ми даде страхотни рачета.

kamos

Искам да благодаря на колегата hunky!
Скимера е чудесен *DRINK*
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

qvo

Искам да благодаря на колегата gogikz който ми подари 5 охлюва ампулария големи дори пое доставка и 1 смс ми прати даже мн пекан човек много му благодаря

bad_vaso

Аз искам да благодаря и поздравя tonino за прекрасния аквариум, който ми направи и за коректното му отношение.

pachoo

Едно голямо благодаря на колегата dimkostadinov за коректното му отношение и сериозността! Изпрати ми 4 отлично гледани калихта!!!

ivaka87

Голямо благодаря на колегата buchkata за валиснерията,която ми изпрати. *DRINK*

k_panayotov

Колеги, искам да поздравя колегата тук от форума  "wwladoo " за неговата точност и коректност.
Два пъти вече вземам цихлиди от него и всичко е ОК.
Поздравявам го с много успехи на това интересно поприще- акваристиката !!!
720 л. Aulonocara Peacock
375 л. Placidochromis sp. phenochilus "Tanzania Lupingu"
300 л. A. Fire Fish, A. jacobfreibergi otter point
300 л. A. baenschi, A. OB
170 л. young teenagers
3*100 very small fish

manqka

и аз искам да сложа една червена точка за wwladoo :) сигурен съм че всички в Бургаски окръг се радват че го има :)

Nikiengi

Искам да благодаря на колегата ka4ulatiq за перфектните торове, които ми изпрати. Понеже не ми се занимаваше да смятам, само му изпратих данните на аквариума и обитателите му и човека ми забърка и изпрати необходимите неща, с подробно описание от кое по колко. Вече трета седмица торя само с тях в резултат на това аквариума ми никога не е бил по-хубав от сега. Благодаря Пламене!  *THUMBS UP*