• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:57

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

MeTogu

Ти сега акъл ли им даваш?
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

zelenilkata

Цитат на: bigbeer - 07.05.2009 21:50
Добави дефиниция: ТЪРГАШ
Определение: Субект който слухти основно в Пазара за някакъв келепир, обожава да му подаряват разни неща, които после с удоволствие разпродава в същият раздел.  *DRINK*
еид голчм минус за ATANAS1111 подарих му златни рибки а тои сега ги продава сме6ник
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fdobavi.info%2Fcars%2FRenault%2Fm22306.gif&hash=3a6e4fe8449a25b7e9d761ef198cc9059b9cb5b3

grazo

Гледам тука нещо за мен сте написали . Какво съм сгрешил ако не е тайна ?

grazo

Станалото с митко наистина беше малко тъпо и искам да кажа каква е случката . Бях направил тема за американски цихлиди и той беше написал , че има един вид , който брат ми търсеше от известно време . Питах го дали иска да ми даде няколко от тях и той предложи да ми ги подари и аз приех . Тааа взех рибките и ги дадох на брат ми . След време той наистина беше пуснал тема да ги даде на някой ( което наистина е тъпо и мен не ми хареса идеята ) , но като цяло не съм направил нищо нередно . Брат ми си отговаря за него аз за мен . В крайна сметка , той остави рибките и си ги гледа още . Това е историята а относно публикацията на wwwlado за ягуарите не знам за какво става на въпрос . Аз имам ягуари  :-D . Бях го питал за едни астронотуси какви има , каква цена са и нещо от тоя сорт , но немисля , че е проблем та чак да ме вклювате в черния списък . Като цяло това е , ако има възражения пишете  :-D

Abercrombie

Ей аз кво общо имам?Почти не влизам в тоя сайт, нито са ми подарявали, нито съм продавала нещо. Кво ми ограничавате контактите, сега ако искам да си взема нещо за аквариума, може и да не мога, само `щото съм влизала в сайта от на приятеля ми компютъра  :-|
konichiwa bitchesss

niky

Щом не влизаш в тоя сайт, значи няма никакъв проблем. Има още толкова сайтове...ще продавате и купувате там!

grazo

Тя има предвид , че влиза много рядко , а пък в други сайтове не влиза изобщо . Не се заяждайте .

NO CARRIER

Да сте си правили сметката. От къде да знаем, че някой от двамата няма да отиде на компютъра на приятелката? Докажете с действия, че сте се поправили. Няма проблеми.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

grazo

Еми мисля , че не съм направил нищо нередно . Купувал съм , продавал съм благодарение на форума и има хора , които могат да го потвърдят . Идеята ми беше само да не ме слагате в черния списък , защото е гадно и незаслужено . И така , надявам се да не съм направил проблеми с публикациите си иии това е от мен .  *dontknow*

fasciatum

ей пичове я намерете на кой съм продал цитинелумите и тогава ме обвиняваите в квото и да бъде...вярно е зех цитринелуми от митко , само че те не се оказаха цитринелуми в крайна сметка,а хибрид ред девил/цитринелум за което той на ми каза(ако въобобще знае ква е разликата).Та рибите все още са в мен и ги гледам АЗ и не ми е приятно да ме обсъждате и да си чешате езиците като никой незнае как точно седят нещата!владо теб аз те питах тези неща и наистина незнаех че и брат ми те е питал за ягуари щото наистина по едно време ползвахме един профил. живи и здрави и поздрави:)
Не трябва да се отглеждат заедно с дребни риби, тъй като започват да се хранят с тях. :-)

fasciatum

Цитат на: fasciatum - 12.02.2011 13:58
ей пичове я намерете на кой съм продал цитринелумите и тогава ме обвиняваите в каквото и да бъде...вярно е взех цитринелуми от митко , само че те не се оказаха цитринелуми в крайна сметка,а хибрид ред девил/цитринелум за което той не ми каза(ако въобобще знае каква е разликата).Та рибите все още са в мен и ги гледам АЗ и не ми е приятно да ме обсъждате и да си чешате езиците като никой незнае как точно седят нещата!владо теб аз те питах тези неща и наистина незнаех че и брат ми те е питал за ягуари щото по едно време ползвахме един профил. живи и здрави и поздрави:)
Не трябва да се отглеждат заедно с дребни риби, тъй като започват да се хранят с тях. :-)

митко

И какъв хибрид са,че ги разбираш тия работи?Имаш ли представа какво е ред девил?Това е цитринелус,от мен да знаеш.Има още видове амфилофуси,но за съжаление съм ги виждал само на картинка,така че не си чешай езика *DRINK*
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

fasciatum

Amphilophus labiatus - Red devil
Amphilophus citrinellus - Midas cichlid
Не говори на изуст и прочети за двата вида  *DRINK*
Не трябва да се отглеждат заедно с дребни риби, тъй като започват да се хранят с тях. :-)

митко

Абе,фасиатумче,ти сега с мен за риби ли ще спориш?И ще ми кажеш да се образовам ли?Айде не прекалявай.

Синоними

В англоезичните страни видът често е наричан цихлида на Мидас (Midas cichlid) или червен дявол (Red Devil).
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch