• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 21:19

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

митко

А най-мразя ,като подаря нещо на някой,той да го пусне за продажба.Ебати наглоста,аз бях до тук с подаръците.
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

Асен Евгениев

Кой е тоя тарикат? Да знаем, да не му подаряваме и ние.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

NO CARRIER

Такива некоректни членове има не един и двама. Обикновено са малки деца, но не винаги. По-добре напиши кой е, за да знаят и останалите.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

митко

Ще изчакам да видя дали ще си редактира или закл.обявата.Ако не го направи до един -два дни ще го обява.Става въпрос за сравнително редки риби,които имахме шанса да размножим,и този се свърза с мен.Понеже не съм търговец и това ми е само хоби,макар,че вече е в огромни размери,ги подарих и днес гледам,тоя наглец ги продава.
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

nikolay0876

Редно е да го обявиш. И аз имах съмнения за едни мои даниота които подарих, че отидоха за храна на големи хищници ама здраве да е.

wwladoo

Цитат на: nikolay0876 - 21.12.2010 23:17
Редно е да го обявиш. И аз имах съмнения за едни мои даниота които подарих, че отидоха за храна на големи хищници ама здраве да е.
Колеги няма здраве да е,мисля си нека да не съм краен ,ако е малко дете да,може да се поговори с него,но тарикат който има възможности--натъквал съм се на неколкократни случаи за взимане на риби подарък за храна на хищници,а и също на подарени риби после продавани но не във форума,те си знаят пиша нарочно да чуят че аз знам!!!Когато ми е трябвало нещо и не се е продавало а подарявало аз съм предлагал бартер,макар да са искали да ми го дададт даром аз съм убеждавал приятел или колега че аз не мога така,аз ще го ползвам да го развъдя а то не е без пари!!!Аз предлагам да се накаже тоя лъже ,,колега,,
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

nikolay0876

Всеки сам носи отговорност за своите действия. Имал съм случайно излюпени рибета- подарил съм. А иначе здраве да е, защото в личен план съм се сблъсквал с други животозастрашаващи проблеми, така че колкото и да са ми мили рибоците все пак са само рибки, колкото и потресающото да е това. Но живота е такъв, ний храним с малки рибки, ний храним някого.... кръговрат.

wwladoo

Не той кръговрата си е кръговрат,всичко е точно, имах впредвид друго но нищо ,който разбрал разбрал--живота си върви!!! :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

nikolay0876

 *offtopic *spam О.К. аз съм сред неразбралите. Наздраве.

wwladoo

Цитат на: NO CARRIER - 21.12.2010 22:42
Такива некоректни членове има не един и двама. Обикновено са малки деца, но не винаги. По-добре напиши кой е, за да знаят и останалите.
Имах впредвид,да се знаят такива и опит да се пресекат тези практики!!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

митко

Колеги,Владо преди малко ми каза,че този същия FASCIATUM,и преди ги е правил тези номера,така,че ето той е.
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

wwladoo

Цитат на: митко - 22.12.2010 17:23
Колеги,Владо преди малко ми каза,че този същия FASCIATUM,и преди ги е правил тези номера,така,че ето той е.
Колега--разпознах кой е-- казах ти, че ще проверя  за случая който се съмнявам с едни ягуари и ще ти пиша,на мен  лично не е правил точно такъв номер като твоят--беше ме притеснявал нещо и после се оправдаваше че не е той , че двамата с брат си пишат от един и същи профил,моето не е сигурно--но ти щом си сигурен--аз съм за публикуването!!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

NO CARRIER

Този и grazo създават проблеми още от самото начало, когато се регистрираха. Заради тях без да искам бях спрял достъпа на почти цяла Варна.

grazo, fasciatum, Abercrombie, г-жа Астронотус са влизали от тези ip адреси. Ще почистя темата с некоректните членове и ще впиша никовете им там.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

NO CARRIER

Преместих публикациите в тази тема и обнових първото мнение.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Асен Евгениев

Ще се регистрират през приятели неакваристи и пак ще тарикатеят, ама поне малко от малко да
ги ограничим.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!