• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 17:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Kоя е мъжка и коя женска.

Започната от miass, 05.04.2006 19:31

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

seth

Няма по -нормално от това да запложда, транссексуалният хелер си е пълноценен мъжки индивид.

_777_

Цитат на: seth - 07.11.2010 20:29
....Беше 10 см без опашката............и тежеше 100 грама когато умря........

*ROFL*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs18.postimg.org%2Frg38pb2jt%2F24_05_15.jpg&hash=6f97fcaa79676235e44de93c1abe16d6edfa3739

exorsist

Колега  akapulko ти май си единствения ,на когото това му се струва легенда.Ако не ти се вярва аз лично мога да ти подаря женска,която след като е родила над 30 малки стана мъжки.За съжаление няма как да го докажа,но това не е единствения случай
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена

MeTogu

И аз съм имал женска която се трнсформира в мъжки,но чак да е бил плодовит екземпляра ...
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Гупа

Благодаря за отговорите!

seth

И да ми вярвате, и да не ми вярвате, банковата ми сметка си остава константна величина (нито печеля, нито губя). Не съм дошъл тука да ви лъжа, а да намирам отговори на някои въпроси (къде  и по колко се предлага нещо ценно) и да обменям мисли. Удоволствието от това да съм бил притежател на тази риба си ми остава.

Асен Евгениев

Цитат на: exorsist - 07.11.2010 20:54
Колега  akapulko ти май си единствения ,на когото това му се струва легенда.Ако не ти се вярва аз лично мога да ти подаря женска,която след като е родила над 30 малки стана мъжки.За съжаление няма как да го докажа,но това не е единствения случай
Не го оспорвам, но до сега не знаех, че на някой тук от форума му се е случвало, а много
пъти е ставало на въпрос. Явно при теб се е получило. Но трябва и да си сигурен, че женска
е заплодена от точно този трансформиран мъжки.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

seth

Цитат на: akapulko - 07.11.2010 21:06
Не го оспорвам, но до сега не знаех, че на някой тук от форума му се е случвало, а много
пъти е ставало на въпрос. Явно при теб се е получило. Но трябва и да си сигурен, че женска
е заплодена от точно този трансформиран мъжки.
Когато е единствен мъжки екземпляр в точно този аквариум (общия) в продължение на години, тогава си сигурен.

Асен Евгениев

Имах огромен женски хелер, който раждаше по около 200 малки. Твоя наистина трябва да е бил
яко парче, щом е раждал два пъти повече.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

seth

Цитат на: akapulko - 07.11.2010 21:28
Имах огромен женски хелер, който раждаше по около 200 малки. Твоя наистина трябва да е бил
яко парче, щом е раждал два пъти повече.

Вероятно е ставало въпрос за някакъв особен хибрид или доста селектирана разновидност, защото нито едно от поколенията не беше с такива характерлистики и като окраска и като размери.

DCP

Здравейте!
Някой може ли да ми каже, какъв е полът на тази молинезия? Аз мисля че е женска и имам съмнения че е бременна. Но съм начинаещ и не съм сигурен. Може да се окаже някой преял мъжки  :-) И ако е бременна рано ли е да отделям в друг аквариум ?  Помагайте !!  :-[
: 25.12.2010г 23:11ч


Ето и снимките  :-)

botan


DCP

А според теб бременна ли е ? :-)

botan

Ако има мъжки в аквариума със сигурност е оплодена.

DCP

Да, другата е мъжка. Сега се чудя дали да я отделям в малкия аквариум или е рано още. Ще я наблюдавам и ще реша. Благодаря за помощтта!!!!  :-)

Similar topics (5)

58883

Публикации: 3
Прегледи: 3393

10293

Публикации: 101
Прегледи: 49757

56127

Публикации: 3
Прегледи: 2823

59398

Публикации: 8
Прегледи: 3105

53985

Публикации: 5
Прегледи: 3695