• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 10:50

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

Аз мисля,че такива хора нямат място в нашите редици-това си е чиста проба,мошенничество-не,че и аз не съм се сблъсквал с такива не точно с аквариум но ..Грешката ти колега е ,че ти си бил достатъчно коректен и си му го платил!!!Хубаво е да пуснеш една снимка на въпросният аква,да не се оправдава после с лъжи!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Асен Евгениев

То бива некадърност, ама чак пък толкова. При първото ми лепене единствено бях
сложил повечко силикон, но след старателно почистване всичко си дойде на мястото.
Няма течове, половин година вече ми служи за скаридарник /50 л./. Трябва да се поръчва
само при колеги с препоръки.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

wwladoo

Цитат на: akapulko - 06.10.2010 20:51
То бива некадърност, ама чак пък толкова. При първото ми лепене единствено бях
сложил повечко силикон, но след старателно почистване всичко си дойде на мястото.
Няма течове, половин година вече ми служи за скаридарник /50 л./. Трябва да се поръчва
само при колеги с препоръки.
Ама колега,ти го правиш за себе си--аз като го правя за себе си--нали си поемам кусурите и всичко,той го прави за продажба..какво правим!!!В крайна сметка,като не може да не лъже!!! ;-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

wwladoo

Цитат на: wwladoo - 07.10.2010 02:03
  Ама колега,ти го правиш за себе си--аз като го правя за себе си--нали си поемам кусурите и всичко,той го прави за продажба..какво правим!!!В крайна сметка,като не може да не лъже,хората!!! ;-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

wwladoo

 *BRAVO*на такива колеги!!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Асен Евгениев

Мисълта ми беше друга. Дори и без никакъв опит, успях да направя доста приличен аквариум.
Той щом и продава, би трябвало да е напред с материала, недопустимо е да работи толкова
нескопосано. Това е некадърност плюс наглост да продава на колеги.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolaytoshev

Надявам се, да чуем и неговото мнение по въпроса. Lucio пусни една снимка на аквариума, ако имаш за да го видим, все пак.

митко

Нищо Лъчо,не се ядосвай,колелото се завърта.Този въпросният ще бере много повече ядове отколкото ти.Все някога ще му излезне късмета.А друг път като искаш аквариум или нещо друго,обърни се към доказалите се наши колеги.Аз така правя. *DRINK*
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

Giorgio_Armano

  Ама колега,ти го правиш за себе си--аз като го правя за себе си--нали си поемам кусурите и всичко,той го прави за продажба..какво правим!!!В крайна сметка,като не може да не лъже!!! Намигам
има ли зна4ение за кого го правиш
когато не можеш или не разбираш нещо по добре си трай
а на колегата който е правил аквариума  би му казал:
първо са нау4и да правиш нещо като хората и тогава праедлагай ,не да цакаш с топла бира и студени кебаб4ета
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

wwladoo

Цитат на: Giorgio_Armano - 07.10.2010 22:03
  Ама колега,ти го правиш за себе си--аз като го правя за себе си--нали си поемам кусурите и всичко,той го прави за продажба..какво правим!!!В крайна сметка,като не може да не лъже!!! Намигам
има ли зна4ение за кого го правиш
когато не можеш или не разбираш нещо по добре си трай
а на колегата който е правил аквариума  би му казал:
първо са нау4и да правиш нещо като хората и тогава праедлагай ,не да цакаш с топла бира и студени кебаб4ета
Колега Жоро,имах впредвид всеки може да си прави експерименти,но на свой гръб--т.е. като протече си носи последствията,а не дай си боже и по голяма беля--особенно с по големите литражи!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Giorgio_Armano

wwladoo то4но товва имаш в предвид и аз явно не съм се изразил правилно
първо са сухите тренировки след това да казва АЗ МОГА
пове4ето съвестни колеги процедират така:
         когато правят нещо го правят така 4е първо на тях да им хареса,а след товаве4е и 4овека на когото го предлагат било то продадено и подарено
всеки трябва да е доволен
да вземем на пример теб
малко ще ти направя реклама но си е неволно:
  виждал съм твоите рибоци на и се кефя много за което и поздравления за старанието и вниманието към тях.
предполагам и ти си процедирал така както писах малко по горе
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

NO CARRIER

Да помоля да се придържате към основната тема.  *thanks
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

wwladoo

ОК-спираме Коко,че разводнихме темата!! :-[
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

necris

Прочетох 5 страници, за да видя имената на 4 некоректни члена. Не е зле, ама ще е по-полезно ако ги има в първия пост и той своевременно се ъпдейтва.

NO CARRIER

Съгласен. Ще почистим.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.