• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

raiko

Цитат на: basmachi - 15.10.2009 00:14
В което се казва ,че третото лице се е навило и ще я вземе .Има логика да ровя ,утре може и мен да ме наплюете просто ей така ако комшията откаже няква пратка  :duvar: .
Ако ти се явяваш посредник(и съответно- гарант) на твоя комшия е нормално да понесеш единствено ти вината.

bigbeer

Цитат на: basmachi - 15.10.2009 00:14
В което се казва ,че третото лице се е навило и ще я вземе .Има логика да ровя ,утре може и мен да ме наплюете просто ей така ако комшията откаже няква пратка  :duvar: .

Гарантирано ти е! Дано имаш свестни комшии. ;)

basmachi

Цитат на: raiko - 15.10.2009 00:21
Ако ти се явяваш посредник(и съответно- гарант) на твоя комшия е нормално да понесеш единствено ти вината.
Ама и ти по гръб не падаш.Къде виде някой да гарантира нещо?Прочете някъде "ако се откаже аз плащам" или какво?Ти си човек бизнесмен ,кажи кога ще водиш преговори на лично през посредник ,вместо да поискаш да се разбереш с реалния купувач?!!Стига спекулации ,вижте нещатата от реалната им страна :Един ядосан човек нагруби един несъобразителен човек ,заради един нерешителен човек!
Аз мисля дека силовите структури на форума ,да тръкнат всичко надоле ,като почнат от първия пост на kuvert.И да сложат още едно правило :
Членове на форума да посредничат ,само и единствено като предоставят координати (тел. : е.поща : скайп) на вероятен купувач или продавач ,който не е член на форума.
[smg align=left id=594][smg align=left id=595]


http://krevetki-vishni.narod.ru/

NO CARRIER

Точно това пишех, че трябва да има някакво правило да не можеш да продаваш чужда стока, както и да се явяваш посредник на някого при покупката.  :duvar:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

raiko

Цитат на: basmachi - 15.10.2009 00:58
Ама и ти по гръб не падаш.Къде виде някой да гарантира нещо?Прочете някъде "ако се откаже аз плащам" или какво?Ти си човек бизнесмен ,кажи кога ще водиш преговори на лично през посредник ,вместо да поискаш да се разбереш с реалния купувач?!!Стига спекулации ,вижте нещатата от реалната им страна :Един ядосан човек нагруби един несъобразителен човек ,заради един нерешителен човек!
Аз мисля дека силовите структури на форума ,да тръкнат всичко надоле ,като почнат от първия пост на kuvert.И да сложат още едно правило :
Членове на форума да посредничат ,само и единствено като предоставят координати (тел. : е.поща : скайп) на вероятен купувач или продавач ,който не е член на форума.
В този форум единствената гаранция са думите на членовете му.  А думите на gurata са: "prashtai q ..." Това не го е казал комшията, а го е казал gurata, така, че с тези си думи той поема отговорноста за сделката.

valioti

Абе хора нали темата беше за SkyNer? Кво стана с него?

NO CARRIER

Темата е за всички некоректни членове, не само за SkyNer.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

djordi

31.01.2010 23:21 #52 Last Edit: 04.02.2010 08:21 by djordi
SKY-Ner         e някакъв пубер на 18 год тои не е за тук а за някои чат пише пълни глупости щял да ми даде 3000 лв за нокия 1100 и ако му дам един сом коидто подарявах е кажете това не е нормално тоя явно се друса според мен

tishomura

06.02.2010 13:36 #53 Last Edit: 01.03.2010 21:09 by tishomura
Имам кандидат за номинация -"некоректен член",но за сега няма да споменавам името!ще изчакам още една седмица и ако няма отношение от негова страна по нашата уговорка-Ще ви го представя подобаващо  rulez .Най мразя, когато съм с добри и приятелски намерения към някого -да ме гърбят кат 1-вото агне.Бая му набирам яд   :karamse: ,ако продължава да  нехае относно ангажираността му по уговорката,която си е чиста сделка.Защото е получил,а не плаща,и не праща уговорената сума!Запитвам го по пряки пътища-не ми отговаря.Смятам да проявя добра култура,и да изчакам още някой ден.Дано вината е в някоя спънка покрай него а не в него  :duvar:
                                          Неприятно ми е -Тихомир!
           ...следва продължение!...
 Такаааа.......след търсения и съобщения по скайп,и смс-в,който го питах защо ме лъже,отговора бе,че не ме лъже....имал си по-други грижи човека.Обеща да ми ги прати на другият ден-пак 1 седмица чакане-нищо.Ни дума ,ни вопъл,ни стон.Поне да каже -виж пич нямам пари закъсал съм...мерси за подаръка...!
       Колегата от форума,който продължава да ме влачи с обещания и бездействие    Е: http://aquariumbg.com/forum/profile/andreydemon/
АЗ ква я мислех...Тя ква стана!!! :)   Напорист Фото Ентусиаст.

kdravia

Не желая да споменавам името на  търговец от форума,но ако се наложи ще го направя,за да няма други потърпевши.
Та поръчах си растения по обява от раздел "продава" във форума за,които пишеше-
Състояние - здрави
Наличие на водорасли - не
Целите растения са в брада.
П.П. Съжалявам,че не ги върнах още при куриера!
:duvar:
Докато има шарани,ще има и рибари!

niky

Няма никаква основателна причина да не кажеш името му.
Първо, всеки греши, Второ, ако си мълчим, те ще продължават в тоя дух.

ata_nas

И ако е възможно качествена снимка на растенията т.е. да се вижда добре брадата.

Lucio

Здравейте! За съжаление трябва да разбутам тази малко неприятна тема :( .
Искам да предупредя потребителите на форума за некоректен . . . .де да знам май търговец :) .  Въпросния тип е marios_1974 .
   Запознах се с този човек покрай едни рибки които разменихме за някакви растения. Каза, че лепил аквариуми и ми показваше някакви снимки на големи аквариуми дето ги бил лепил той. После се засичахме на пазара и си лафихме за риби :) /сещате се за какво говоря/
След известно време мои близки ме помолиха да им направя едно аквариумче за детенцето и аз понеже не се справям добре с лепенето предпочетох да не се занимавам с неща дето не са ми ясни , а да си поръчам на някой който разбира.
  И така , след като имах някакъв познайник от форума реших да поръчам на него да ми залепи . Дойде време да ми го докара понеже не е от София ме помоли да отида да се срещнем някъде където да е удобно и на двамата.
Отидох на мястото и като видях аквариума ми стана супер гадно, не беше залепен добре и беше направен от различни стъкла , в смисъл някакво матово черно и обикновено , при което ми изръси, че било по здраво черното :) .  Ядосах се, осъзнах си грешката ,но след като съм го поръчал и ми трябваше за другия ден реших да го взема и да му залепя някакви лайсни отстрани да не се гледа как му стърчат стъклата :).
  Прибрах се  и  реших преди да го дам на хората да го напълня за всеки случай /въпреки, че Марио ми каза че го бил пробвал/ и какво се оказа аз пълня отгоре той изтича отдоле  :-D ,. Прилоша ми незнам защо взех една ролетка и видях че и размерите не отговарят на дадените от мен :) . Опитах се да му звънна веднага отказа ми разговора, след което му беше изключен телефона. Писах му няколко пъти тук във форума но няма отговор и затова реших да предупредя всички потребители на хубавия ни форум.
Аз съм регистриран във форума от почти 5 години и досега такова нещо не ми се беше случвало а съм пращал неща на хора дето не съм ги и виждал и на снимка и всичко е било без проблем.
  П.п Марио, още не е късно да си поправиш грешката!

MeTogu

Да беше казал да ти лепна едно аквариумче.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Giorgio_Armano

от такива  хора господ да ни пази  егати
то бива некадърност и некорекност ама 4ак пък толкова..............
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268