• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 23:42

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Тениски на форума.

Започната от ribarq_555, 25.05.2010 15:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Raven

Благодарности на sheytan от името на форума   *privet*
Аз си поръчвам, това синичко  изглежда добре. :-)
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Асен Евгениев

Дано размерът да не е по китайския стандарт и XXL да ми стане.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

sheytan

Моля всички, които биха искали да получат от тези тениски, да пишат на лично съобщение с упоменат размер. Име и адрес на доставката са също задължителни. До сега никой не е пратил поръчка. Утре ще пиша ако има развитие.
: 20.07.2010г 22:10ч
Митко, това не се отнася за Пловдивчани. За нашенци ще си организираме среща някъде да се пооблечем.

nikolaytoshev

Ухааа, значи ще има отново среща на висше ниво и обсъждане на важните житейски проблеми на по бира. Там съм.

sheytan

21.07.2010 13:10 #139 Last Edit: 21.07.2010 17:59 by nikolaytoshev
Пускам размерна таблица, за да няма повече въпроси по това кой номер какъв е. Цифрите са полу обиколка на гръдна в сантиметри. За да сверите поставяте тениска, която ви е удобна на равно и мерите гръдната при началото на ръкава (от мишница до мишница).
S-50
M-53
L-55
XL-57
XXL-60


: 21.07.2010г 07:07ч
17 поръчани тениски.

Rendaka

Мармалад, нещо обърках!


Поздрави!
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

panchopan

С тази големина логото ще е по-добре да е в средата на тениската и малко по-ниско - между гърдите демек да се падне.
Иначе поздравления за организацията.
- Има си правила - не можете да използвате магия срещу граждани! - кресна търговецът.
Архиканцлерът Ридкъли щракна с пръсти и отвърна:
- Абе, аз винаги съм ги смятал по-скоро за общи напътствия...
А търговецът изквака и заподскача по улицата.

nikolaytoshev

panchopan това, което ще напиша не е лично към теб, а и към всички които ще намерят кусури и ще убият желанието на човека (sheytan), който се занимава с правенето, поръчването и доставянето на тениските с логото на форума.

Офертата за тениските е тази, която sheytan е дала. На който му харесва си поръчва, на който не му харесва не си поръчва.

panchopan

@nikolaytoshev - нещо не си ме рабрал, колега.
Не търся косури и само аплодирам иниацитивата.
- Има си правила - не можете да използвате магия срещу граждани! - кресна търговецът.
Архиканцлерът Ридкъли щракна с пръсти и отвърна:
- Абе, аз винаги съм ги смятал по-скоро за общи напътствия...
А търговецът изквака и заподскача по улицата.

sheytan

Здраавейте колеги. Първите тениски на форума ще се печатат в понеделник. Честито!
Понеже имаше доста въпроси за цвета, намерх начин да предложа различни цветове. Номерацията е същата и цената също е 8 лева.
Очаквам поръчките ви на лично съобщение.



: 22.07.2010г 11:11ч
Да опиша сега цветовете- червен, кафяв, бежав, оранж, жълто, тъмно синьо, светло синьо, меланж-сиво, бяло (от бялото няма L размер).
Може да поръчвате от тези цветове вече.

sheytan

Хайде колеги. Събирам поръчки за първата серия до неделя вечерта. Който иска тениска, да ми пище на лично.

sheytan

За всички колеги Пловдивчани. Утре ще са готови първите тениски с лого на сайта. Ще е срамота ако не се съберем да си ги облечете първи. Организирам среща в 6 часа следобед в заведение Даяна до радио и телевизията. Носете си добро настоение. За останалите колеги ще пиша утре след изпращане на колетите с Еконт да си ги чакат на уговорените места.
: 26.07.2010г 20:08ч
Първите тениски са изпратени по Еконт. Очаквайте си ги утре или другиден. Отново пиша за Пловдивчани.Довечера в 6 часа може да се съберем в Даяна (до радио и телевизионния център).

Асен Евгениев

Тениската е на гърба ми, благодарности на sheytan, че свърши "мръсната" работа /и цялата, от -  до/! *thanks
*DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

gogosavov

И аз се накиприх. Тениската е супер. Благодаря на Снежина.

Raven

Аз пък си имам двечки  :-P
Още един път благодарности на Снежина, тениските са супер  *privet*
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Similar topics (5)

40289

Публикации: 1
Прегледи: 1526

26429

Публикации: 8
Прегледи: 3142

19830

Публикации: 5
Прегледи: 5622

13055

Публикации: 16
Прегледи: 8086

4910

Публикации: 27
Прегледи: 8064