• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:42

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Великденски конкурс - награждаване

Започната от niky, 28.04.2010 21:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Lucio

 Искрено се надявам Сера да не са се засегнали от изказванията на тоя пич, който е страшно конфликтна личност явно.

Rendaka

Понеже разбрах, че тази тема е споходствала процеси свързани с временното отстраняване на въпросния "конфликтен" пич реших да я прочета и да видя защо аджеба го е получил.... и какво да видя - нищо, което да противоречи на форумните правила! Ако трябва да бъда точен аз съм десет, не хиляда пъти по конфликтен от него, когато стане дума за отношение, морал, нередноти и пр... и с оглед на последното не мога да си обясня (моля, някой да ме светне) каква е причината Феникс9040 да получи бан?... защото е изказал мнение за фирмата Сера, или защото в България в днешно време блюдолищината е на мода? И аз ли сега ще получа бан, само защото питам, или ще ми кажете колко не съм прав в гледната си точка...

Като видя такива теми и като знам последствията от тях направо ми се повдига!!! Не превръщайте този форум в кочина, каквато са аквапортал.нещо си. Не може да се угоди на всички, това е ясно и колкото хора, толкова мнения - на 15 процента не им харесва едно, 35 процента го харесват , а на останалите не им пука. Аз се намирам в последната графа - не ми пука нито за този , нито за който й да е друг форум, но все пак се замислете какво печелите и какво губите с действията си и ако прецените, че загубите за вас са изгодни - правете го, губете! Моето предпочитание е винаги да съм на печалба, стига да е възможно, като изопъчавам нещата - опитайте й Вие, ще Ви хареса!!!

Поздрави!!!
Рендаков
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

niky

Както и сам казваш, не ти пука за никакви форуми, а аз пък не мисля, че ти дължим някакво обяснение за действията си.
Колкото до "загубата" - спокойно можем да я преглътнем, но не сме го направили и бана е временен.

За причината....прочети последните 10 мнения на въпросния човек и сам ще си отговориш.
Поздрави

Rendaka

Нека не летим в облаците - и двамата знаем, че малките камъчета крепят скалите и, че в една машина всяка една частица има своя принос за общото благо, но както й да е, явно е загуба на време.

Относно коментарите на горе коментирания нямам какво да кажа, освен, че прочетох последните му 20 такива и не намерих нищо нередно, освен ако не сте мазали нещо :)

Regards!
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

kdravia

Цитат на: Rendaka - 10.06.2010 18:37
Ако трябва да бъда точен аз съм десет, не хиляда пъти по конфликтен
Това съм го забелязал,без да се обиждаш.
Цитат на: Rendaka - 10.06.2010 18:37
Не може да се угоди на всички, това е ясно и колкото хора, толкова мнения - на 15 процента не им харесва едно, 35 процента го харесват , а на останалите не им пука. Аз се намирам в последната графа - не ми пука нито за този , нито за който й да е друг форум
Щом е така,защо се палиш толкова?
     Аз влизам във форума за да разпускам,а подобни спорове само ме натоварват,затова рядко ги чета.
Поздрави Георги.
Докато има шарани,ще има и рибари!

Rendaka

Защото не обичам неправдата и неморалното отношение! Но какво ли знае Българина за морал... :) (без никой да се обижда, но това е факт)

Поздрави!
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Rendaka

Phoenix9040, може ли да ни информираш дали все пак си получил наградите си от Сера, който са предмет на по-горен спор, или все още си в очакване на пристигането им?

Поздрави!
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink: