• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:02

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариум №2 на Eraser

Започната от eraser, 24.01.2010 20:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

eraser

Вече си имам и скаридарник с 10 лакоми ред черита. 12 литров с някакво китайско филтарче,цо2 мая и захар... Мисля да оскуба малко тия растения да сложа някакво коренче с явански мъх...

vasso

Да, с корен и мъх определено е по-добре за скаридарник. Харесва ми. Така с този грунд някак се губят скаридките.

eraser

Да, губят се но нямам идея какъв да сложа. А и смяната на грунда... дълга и широка.

vasso

Трудно е да има смяна, да. Аз съм сложил някакъв ситен кварцов пясък- най-добре се виждат. Иначе ако сложиш мъх те ще ходят по него и ще е интересно. *THUMBS UP*

Лора

Цитат на: eraser - 24.01.2010 20:20
Да, губят се но нямам идея какъв да сложа. А и смяната на грунда... дълга и широка.

Все пак е 12 литра, не 120. Смяната става бързо. Само ако има бебета става малко сложно. Лично на моя скаридарник съм му смянала няколко пъти грунда. За съжаление, доста честото с грунда съм хвърляла и бебета, понеже не могат да се задържат в кепчето. :-D
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

gecatax

Един въпрос:
С какво разтваряш co2, че като гледам май само бройш балончета (шегичка)
Този маркуч в ляво за co2 ли е?
Поздрави!

-250л.

eraser

Да това е цо2 вече има камъче. Просто вечерта като го направих и нямах под ръка. Сега си има :-P

Similar topics (5)

40762

Публикации: 1
Прегледи: 2144

13320

Публикации: 4
Прегледи: 2047

32311

Публикации: 225
Прегледи: 56293

16977

Започната от onyxman


Публикации: 23
Прегледи: 7769

7146

Започната от KFC


Публикации: 14
Прегледи: 7804