• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:43

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NO CARRIER

Някой да си е получил тубифекса от SkyNer?  8-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

bigbeer


jodeci

Цитат на: NO CARRIER - 13.09.2009 14:57
Някой да си е получил тубифекса от SkyNer?  8-)

То това май си е риторичен въпрос... Няма толкова "точен" като него!  >:o
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

NO CARRIER

Тогава да му е честито!

Получава забрана а четене и писане в пазаря за неограничен за момента период от време.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Пламката

Цитат на: NO CARRIER - 13.09.2009 15:24
Тогава да му е честито!

Получава забрана а четене и писане в пазаря за неограничен за момента период от време.

Коко доколкото прочетох по темите,няма отговор от момчето? Защо не изчакахте да видим оправданието може да е по заинтригуващо от онова със сабирането на червейчетата.Според мене е несправедлив бана..
Има ли желание има и начин :)

NO CARRIER

Момчето ако беше коректно, щеше да изпрати червеите още първия път, а преди 2-3 седмици щеше да си изпълни второто обещание и нямаше да се стигне до тук.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

rumenb

В защита (или по точно малък + за него и - за мен) преди време му вързах тенекия за един чифт скаларии които още плуват в моята локва. Може аз да съм отприщил тази му чарта.

Деян

Не е умно от ничия страна да се опитва да си излива яда върху другите. Рано или късно си го получава.

kuvert

Голям МИНУС за потребител "gurata". (не мога да го нарека колега,защото за тенекията,който ми върза израза е сравним с женски полов орган)!
Та човека GURATA се"заинтересува" от една моя обява за палатка,която продавам.Свърза се с мен обсъдихме въпроса и той постави условие палатката да му бъде изпратена с опция да я провери преди да я плати.
Отказах му с мотива,че няма как да се съглася да разтвори цяла палатка в офис на куриерска фирма и ако не я хареса да я зареже там.Въпреки желанието му да я пратя според условията,които той постави,му отказах и обясних,че по-добре да не му я продавам,отколкото да я разпъват из офиси на куриери.
След 3 дни размисъл,GURATA се съгласи да я вземе без да я отваря.Междувременно друг колега поиска да му я запазя до днес,но се обади и се отказа.
Свързвам се веднага с GURATA по телефона и се уточняваме,че все-още желае да вземе палатката така,както е описана в обявата и на упоменатата цена.
Отивам в ЕКОНТ,пращам палатката,защото поиска утре да е при него,излизам от офиса и след 15 мин.звъни телефона.Обажда се "приятел" на GURATA,за когото уж била палатката и заявява,че ще плати цена,каквато той е решил и която е доста под обявената в обявата,защото бил чакал "дълго време".
Връщам се в офиса-палатката заминала за централният офис.Обаждам се там-обясняват ми,че ако искам да спра пратката,трябва да платя такса за пратка междуградски офиси.
Ами няма какво да правя-утре ще отида да си платя 10 лева и да си взема палатката,за да не плащам след това 20 лева,за да ми я върнат от Казанлък.
А GURATA понеже е много "коректен",спря да си вдига телефона,а след това започна да отказва повикванията!
Още един път-ГОЛЯМ МИНУС за този.....потребител!
Добре,че не се навих да му я пратя с опция да я провери преди да я плати. :-)

gurata

пълни глупости. разкажи историята реално не само от твойта гледна точка .като си решил да говориш публично и да плуеш. нямам нерви да са разправям стеб а телефона ти го затворих защото бях на работа и немога да говоря ,да беше званнал след 10 минути пак

Пламката

Цитат на: gurata - 12.10.2009 21:20
разкажи историята реално не само от твойта гледна точка
Ами разкажи я ти.. ]:->
Има ли желание има и начин :)

kuvert

Цитат на: gurata - 12.10.2009 21:20
пълни глупости. разкажи историята реално не само от твойта гледна точка .като си решил да говориш публично и да плуеш. нямам нерви да са разправям стеб а телефона ти го затворих защото бях на работа и немога да говоря ,да беше званнал след 10 минути пак
Ами няма да я разказвам.
Ще я копирам дословно:
« Sent to: kuvert -: 05.10.2009г 14:02ч »
--------------------------------------------------------------------------------
imam interes iskam samo da te pomolq da proverish kolko 6te e dostavkata do kazanlyk

Re: (Без заглавие)
« Sent to: gurata -: 05.10.2009г 16:04ч » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
http://econt.com/page.php?page=tariff_parcel
От тази таблица излиза,че ще е към 10-11 лева.

Re: (Без заглавие)
« Sent to: kuvert -: 05.10.2009г 18:06ч »
« You have forwarded or responded to this message. » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
palatkata e za moi kolega pokazah mu snimkite i q haresa .............nqkolko dena nqma da sme v balgariq 6te se vyrnem v chetvyrtak prez noshta ,,, znachi ako iskash prati q v chetvyrtak za da moje v petak da otidem da q vzemem ....uslovieto e samo edno   da q pusnish s taq opciq da mojem da q vidim predi da q platim po ekont .....ako te ustroiva zapazvai q i q prashtai v 4etvyrtak ..  стефан гюров .гр казанлък  кв васил левски 24 тел. 0890481***  до поискаване до скоро

Re: (Без заглавие)
« Sent to: gurata -: 05.10.2009г 19:07ч » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
Не,не ме устройва.Това не е панталон или яке,да го сгънеш два пъти и да го навреш в плика!
Колчета,въжета,платнища,палатка.....Не мога да си представя как ще я разхвърляте в офиса на ЕКОНТ,като не Ви хареса -ще и намерите някой и друг кусур(щото все пак не е нова-избеляла,има някое петно по нея)и кой ще я сгъне,за да я върнат както съм я изпратил???Че и ще си платя куриерската услуга в двете посоки!!!
Потърсете на друго място.Не ме устройва условието.
Ако е боклук-нямаше да пускам обява.

Re: (Без заглавие)
« Sent to: kuvert -: 05.10.2009г 22:10ч »
« You have forwarded or responded to this message. » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
nikoi ne e kazal che 6te tyrsim kosuri choveka iska da vidi dali ne e skysana neshto se pak toi i haber si nqma koi si ti az lichno bu\ih ti se doveril no kolegata ne iska da q zima na slqpo ....ako neshto te petisnqva zdrave da e.....nikoi ne e kazal che 6te tyrsim kosuri i osobeno pak ot nqkakvi petna ....

Re: (Без заглавие)
« Sent to: gurata -: 06.10.2009г 06:06ч » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
Въпреки,че съм 100% убеден,че никъде не е разкъсвана и кърпена,не съм съгласен да се разопакова из офиси.Аз 15 минути я събирам на поляната,не мога да си я представя извадена в офиса и след това да я сгъва някой там!.
Ако имате някой познат в София-моля-нека заповяда да я разгледа.Даже ще му я разпъна на поляната.Но държа аз да си я сгъна аз след това,поне докато е при мен!
Поздрави.

Re: (Без заглавие)
« Sent to: kuvert -: 09.10.2009г 13:01ч »
« You have forwarded or responded to this message. » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
prashtai q ...6te q vzeme bez da q gleda navi se.dano neska ospeesh da q pusnesh


Re: (Без заглавие)
« Sent to: gurata -: 09.10.2009г 14:02ч » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
Запазена е до вторник.Ако не дойдат да си я вземат,ще се чуем пак.

След което днес последва разговор с теб и утвърдителен отговор да я пращам.

Отговор от вторият ти ник-JABATA,(защото блокирах ник GURATA) след като описах случая:

(Без заглавие)
« Sent to: kuvert -: Вчера в 18:02 » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
kolega izvinqvai ot moq strana ......prosto sam posrednik i az go izqdah nai nakraq golemiq .....prosto kazah na choveka i toi se qdosa che tolkova vreme bilo minalo ...i mi poiska nomera da ti se obadi az nqmam nikakva vina ....pak za boklucite ti si znesh men mi e se taq i vse pak ot men izvinqvai

Ти си толкова коректен,че тук във форума се подвизаваш с 2 ника.

Искаш ли да копирам разпечатка,за да видиш в колко часа съм говорил с теб на 12.10.2009г. на изписаният по-горе телефонен номер?-
Искаш ли да копирам снимка на товарителницата,за да видиш,че 20 мин.след разговора с теб палатката беше изпратена?
Искаш ли да копирам в колко часа се обади "колегата" ти,за да заяви,че той си е определил друга цена?(иначе казано сложил си е неустойка ЧАКАНЕ).
Искаш ли да видиш от разпечатката двата непроведени разговора с теб?
И ако поне малко си се чувствал виновен,щеше да се обадиш,след като 2 пъти те търсих,а ти не вдигна телефона.
Всъщност то се оказа доста голямо чакане-на 9.10 заяви,че искаш палатката,на 12.10 беше изпратена.
като имаш впредвид,че 10 и 11 са събота и неделя,много дълго си чакал-цели 2 дни.
Въпроса за мен е приключен и повече не коментирам смешните ти оправдания!
п.с. И мини вземи някой частен урок по Български език,че правописа ти е ужасен!






gurata

13.10.2009 14:12 #27 Last Edit: 13.10.2009 14:21 by niky
[sub]абе тапак такъв , писна ми от теб . този другия ник е на брат ми , не се подвизавам с два ника . болиме да не казвам кое за твоите рапечатки .кои е некоректен незнам се ми е тая какво си мислиш ти. пак че си ме блокирал още повече.;   ти си единствения които може да се оплаче от мен ..купувал цам  от доста други колеги само ти си не доволен ,мога да ти кажа и защо....цяла седмица трябваше да ти се моля за някаква миризлива палатка ,апак да ти кажа чесно това не ми е работа изобщо ... аиде продаваи си палатката сас здраве и престани да сереш простотии господин грмотния [/sub]

Ако още веднъж напишеш нещо подобно в този форум,  повече няма да бъдеш част от него!

stenli

Леле, колко хора са замесени в покупката на палатка :-D.

jodeci

Цитат на: gurata - 13.10.2009 14:12
[sub]абе тапак такъв , писна ми от теб . този другия ник е на брат ми , не се подвизавам с два ника . болиме да не казвам кое за твоите рапечатки .кои е некоректен незнам се ми е тая какво си мислиш ти. пак че си ме блокирал още повече.;   ти си единствения които може да се оплаче от мен ..купувал цам  от доста други колеги само ти си не доволен ,мога да ти кажа и защо....цяла седмица трябваше да ти се моля за някаква миризлива палатка ,апак да ти кажа чесно това не ми е работа изобщо ... аиде продаваи си палатката сас здраве и престани да сереш простотии господин грмотния [/sub]

Ако още веднъж напишеш нещо подобно в този форум,  повече няма да бъдеш част от него!

*spam
За езика, който държи младежа тук, наказанието "Порицаване" е меко казано леко.  *NO*
Дано да си вземе бележка и разбере какъв реверанс са му направили, като само го предупреждават.  *STOP*
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...