• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 00:00

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

градинско езерце

Започната от Raven, 23.05.2005 12:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Raven

Гошо е пич :lol:

откакто го познавам си промених мнението за неговата раса  и по рядко си чета Main kampf преди лягане.
един канал за тръбопровод три пъти го копа и заравя през двора щото аз и баща ми не можем да се разберем от къде точно да мине :twisted:

ама тои е на надница и си копа човека- само трябва от време на време да излизам да го контролирам че току виж влязъл в комшиите с траншеята.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Stas

Има интересни диодни луни за басейн. Струват около 9-10 лева бройката и консумацията на ток им е около 1 ват. Ефектни са.

Nemo

И в нас имахме един Гошо като твоя  да лепи камък на къщата , но проблема с него беше там че ако не му седиш на главата не работи. Оставих ли го сам си седииииии , пуши си цигари като първия пич и изобщо не го е... че има работа (нали е на надница ) .За един ден налепи едната страна (като баща ми седеше при него) , на другия ден го оставихме сам и за цял ден направи мааааааалко повече от половината на другата страна .
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Nemo

И в нас имахме един Гошо като твоя  да лепи камък на къщата , но проблема с него беше там че ако не му седиш на главата не работи. Оставих ли го сам си седииииии , пуши си цигари като първия пич и изобщо не го е... че има работа (нали е на надница ) .За един ден налепи едната страна (като баща ми седеше при него) , на другия ден го оставихме сам и за цял ден направи мааааааалко повече от половината на другата страна .
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

ico

една щтукичка би допълнила езерцето страхотно няма да закача дафнията пък и би ресшила проблема с неканени жаби  :)  но дали водата няма да се стопли прекалено по жегите?
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

niki033

Ако искаш пусни някоя патица- няма поне да омреш от глад  vilka  :lol: ,но може да пасе растенията :?                                                                      
ico на щуката ще и е тясно-растат до няколко метра :shock:,
но рейвън едва ли ще и го позволи vilka  :lol:

Similar topics (5)

50965

Започната от vmax


Публикации: 199
Прегледи: 116969

58134

Започната от A.Mirchev


Публикации: 4
Прегледи: 3869

54380

Публикации: 24
Прегледи: 19608

46580

Започната от pigggi


Публикации: 8
Прегледи: 5026

39794

Започната от petjofi2


Публикации: 27
Прегледи: 24064