• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:54

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Каракуди

Започната от danchi, 24.02.2009 18:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

danchi

24.02.2009 18:53 Last Edit: 16.12.2013 17:27 by Desmoria
искам да си гледам каракуди от тия малките дето са за ловене на щука в нещи като цистерна тя е метър на метър дори мога да им осигоря постоянна течаща вода и помпа чудя се дали ще станат големи

SkyNer

Ще станат и още как.
Прохождащия

morriddin

Данчи, няма такъв плевел, като каракудата! *MODERATOR*
Имал съм случай, в който водата в басейнчето замръзва, остава само 20см. вода в средата - гадовете се събраха там, престояха седмица в този "карцер", и след като леда се разтопи, подивяха... :-D
Ще ти растат и в аквариума, стига да има какво да ядат. Гадините нямат спиране - като няма мъжки, хайвера им се опложда от спермата на други шаранови! =-O
Пускай смело и, като хванеш някой "Речен вълк", качи някоя снимка, или драсни едно ЛС, да филетираме! *DRINK*
пс. Не съм се замислял какво ще излезе от сребриста каракуда и телескоп, резултата сигурно ще е още по-отвратителен! Ако опитам това лято ще ти кажа какви уроди са излезли! *CRAZY*

Деян

Б*х майка му, пък аз уча в училище че това е невъзможно (оплождането). Ти да не си го чел от Уикипедията? Аз на нея й нямам пълна вяра, все пак е със отворена редакция и всеки влиза и пише глупости.

SkyNer

Това за каракудите че и други риби ги оплождат е на 100% вярно навремето един приятел на баща ми имаше язовир и си правеше опити с каракуди дори и кефал може да оплоди хайвера и стават изроди.
Прохождащия

Деян

Хубаво но как става тая работа, всеки вид има сперматозоиди които са пригодени да могат да проникнат и оплодят яйцеклетка на същия вид, сигурно на каракудите яйцеклетката като види сперматозоид сама се отваря.

SkyNer

Еми ако знаех как става щях да го обесня но незнам но знам че става и съм сигорен в това.
Прохождащия

morriddin

Сигурен съм, че става! Това лято ще пробвам и ще ви кажа резултата! :lol:
После ще напълня магазините с изроди,  *ROFL* *ROFL* *ROFL*обаче ако ги развъди някой друг, ще трябва да ми плаща авторско право! :-D :-D :-D

Деян

Ти ще черпиш за платите, аз ще черпя за изродчетата.  :-D