• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 22:23

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Замразена храна.

Започната от Ermak, 24.10.2010 13:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosturska

Цитат на: митко - 23.01.2011 20:32
Ами артемията е добре,има също хирономус,тубифекс,циклопс и др.Ние правим едни миксове на гранули,но дискусите подбират и ядат само тетрата.Има също и Сера дискус,пробвай и от нея.Много зависи как са отгледани,ние взехме чифт Сан мера,който беше хранен само с тубифекс,но прояде тетрата.Не знам как се научиха,но тубифекс не ползваме.Скоро взехме един мъжки син тюркоаз който не ядеше нищо,беше хранен с кайма,но прояде гранули,може би защото го пуснахме при другите дискуси,и покрай тях започна да се храни.
Ще се радвам, ако дадеш съвет от къде мога да си купя добра замразена храна, която да не ми остави джобовете напълно празни...
Ако някога дойде ден, в който не сме заедно, трябва да знаеш някои неща... Ти си по-смел, отколкото вярваш, по-силен, отколкото изглеждаш и по-умен, отколкото си мислиш. Но най-важното нещо е, че независимо дали сме разделени, аз винаги ще бъда там за теб и винаги ще те обичам!
Мечо Пух

митко

Относно въпроса на колегата кои сме ние,макар,че едва ли нещо го грее-ни е сме Аз и Станислав.А относно параметрите на водата-нямат отношение към начина на хранене,тоест разбери с какво са хранени,и се доближи макс.към храната с която са свикнали,и малко по малко ги приучи към друга.А относно замразената храна-няма да те натовари.Един блистер е около 3лв.При условие,че храниш с нея един или два пъти в седмицата с нея,ще ти стига за седмица,може и повече.Мога да ти кажа в София от къде да си купиш,всъщност от всеки по-голям магазин.
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

Similar topics (5)

8565

Публикации: 1
Прегледи: 3056

3428

Публикации: 28
Прегледи: 11091

1007

Започната от stoyan


Публикации: 8
Прегледи: 7370

40198

Публикации: 1
Прегледи: 5651

25778

Публикации: 15
Прегледи: 14246