• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 04:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Яйца на артемия

Започната от ivomark, 15.07.2012 22:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АМАЗОН

Мога да ти изпратя 2-3 супени лъжици но,не знам дали си заслужава.
Ако ти я пратя с Еконт като писмо май е към 4лв.
Ако те устройва пиши на лични един адрес и утре по някое време ще ти
я пратя.
Поздрави,Оги.

Bolta

Цитат на: ivomark - 16.07.2012 22:38
Добре де добре, стига сте спорили и ако можете ми кажете от къде да си набавя яйца на артемия, защото вече започвам да се отчайвам  *dontknow*
Е, нали ти казаха от къде!?
Щом си от Бургас, питай wwladoo, ако той няма пообиколи магазините за акваристика и все ще има в някой. Ако и там няма - поръчваш си онлайн.
Аз съм взимал артемия от Васко (kiliman).

ivomark

Владо за последно го видях като имаше рожден ден преди няколко дена и тогава ми каза че за около 10 дена няма да го има  :'(  и сега го чакам да се върне от.....някъде   *privet* знам че той има артемия майки, но за яйца не съм го питал.

Bolta

Прав си...  Владо, може и да няма Артемия на яйца. Иначе за майките и аз знам, че има.
Това, с което мога да ти помогна - е да ти дам профила на Васко и да го питаш дали има. Взимал съм от него кутийка и съм много доволен от люпимостта на артемията. *THUMBS UP*
http://aquariumbg.com/forum/profile/killiman/
Вероятно има още доста колеги, които да предлагат, но в момента не се сещам за конкретно име.

ПП: Сори, бях пропуснал поста на АМАЗОН. Това, което ти предлага не е никак малко като количество. На първо време можеш да вземеш от него, а след това да си набавиш още, ако е необходимо.

asito

Поръчай си от нета,какъв е проблема.

Similar topics (5)

59226

Публикации: 10
Прегледи: 4275

44056

Публикации: 5
Прегледи: 23254

37003

Публикации: 26
Прегледи: 17379

29321

Публикации: 75
Прегледи: 47365

18269

Публикации: 16
Прегледи: 14492