• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 18:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Проблем с храненето

Започната от kokolqja, 28.01.2012 21:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kokolqja

Как да давам чернодробната много цапа водата.Пробвах да я премия малко през цедилка за да се отделят по дребните парченца.Някой може ли да ми каже как да си направя домашна храна за златни рибки и сомчета.Купих голяма кутия чернодробна и сега не мога да им давам защото става батак.Ако я смеся с желатин и след като се желира я нарежа някак си и да я давам какво ли ще стане?Храня ги и с люспи но като пусна от тази чернодробната си личи че много им харесва.

Mirobg

Просто никога не храни с 'чернодробна' тя не е предназначена за тази цел.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

paolo6481

Ако става дума за златни,направо им чупи хляб(човешки) и им давай!Това са си риби шаранови но вече изродени.Но хляба ще ядат.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

ironfire

Цитат на: Mirobg - 28.01.2012 21:58
Просто никога не храни с 'чернодробна' тя не е предназначена за тази цел.
Споделям.Имал съм главоболия с тази храна.

kokolqja

Другия път първо ще питам после ще купувам.Момчето от зоомагазина ми я даде за качествена.Щяла да им подобри окраската и щели да растат по-барзо.Аз инъче си хранех с Сера випан,випагран.А за засилване на цветовете сера сан и сера флора.Ама тая ми каза че била много качествена.Инъче и аз съм чувала че с чернодробна е по добре да не се занимава човек.Спирам я голяма гнусотия.Най голямата принцеса вчера изака лайно далго 10 см и дебело колкото градински червей.

djibarov

Аз съм доволен от JBL ситно гранулираната храна GranoMix - нея най я харесват, след замразения червей де...

Similar topics (5)

20061

Започната от Ramirezz


Публикации: 2
Прегледи: 2877

36845

Публикации: 5
Прегледи: 5785

52879

Публикации: 0
Прегледи: 1986

5336

Публикации: 6
Прегледи: 4243

26767

Публикации: 20
Прегледи: 12814