• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:26

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Храна за дискуси

Започната от ivo, 10.02.2005 13:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antuni

 :-D :-D :-D :-D


Колега Marrin ако решиш нещо пиши на ЛС!!
0899808552

DJER

Но и най много и бързо растат рибите от тубифекса ;-).

bicho1976

Четох че дискусите си хапват с охота градински охлюви.Моля ,някой който е  давал такава храна ,да сподели как се процедира.
След сваряване да ги смеля ли (като кайма) или да ги замразя и после с рендето да им настъргвам.

Giorgio_Armano

Цитат на: tonino - 01.03.2012 19:00
Ами аз съм ремонтирал аквариуми и на SUN SUN,RESUN,AQUAEL-и и още няколко китайки дето не смятам и да им запомням имената и ще ви кажа,че дъната на всички китайски аквариуми са еднакви,а на някои и задните стъкла - дялани са с тесла,но китайска :-D.За да не съм голословен може би скоро ще направя една фотосесийка на аквариуми които чакат за ремонт.Ще Ви е интересно предполагам.От вън всичко е скрито с лайсни,но при ремонт... *CRAZY*. *dontknow*  само кога ще стане (че някои са от преди нова година,а с всеки внос се увеличават).

:-) *THUMBS UP*
Подкрепям Колегата.
От лятото до сега само през мен минаха 7 броя които ставаха за ремонт
Имаше и такива които ставаха само за боклука.Но не се свежда въпроса само за аквариума а и за шкафа също.Не на всички модели са читави.
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

nasiendo

Не знам колега за градинските охлюви но моите дискуси изядоха рогата на жълтите охлюви,явно им липсва нещо в каймата но какво не знам.Ако някой знае да помага.

Mirobg

Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Mirobg

Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

grigor nakov

браво много добре  *BRAVO* *THUMBS UP*

borracho

Колеги някой чувал ли е за тая храна - Ahm Marin Discus Granulat? Храната е турска и много прилича на Тетра дискус. Цената и е на половина. Фирмата има сайт, на който се вижда че е цял завод с много модерно оборудване. Не съм я виждал да се продава в България.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs17.postimg.cc%2Fw5o2szv8f%2F157060977_tn70_0.jpg&hash=77de734d57d67a9b5a0328ca7796d4fa62d320a7
бъди сеяч, а не разбирач!

Similar topics (5)

2826

Публикации: 10
Прегледи: 4764

43567

Публикации: 6
Прегледи: 5417

29224

Започната от mite_98


Публикации: 5
Прегледи: 4548

1560

Публикации: 8
Прегледи: 5207

40838

Публикации: 3
Прегледи: 4087