• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 21:31

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

градински червеи

Започната от koyota, 16.03.2005 21:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

koyota

Някои може ли да ми каже дали е вредно да си храня астронатосите с тях от време на време :roll: защото сам чувал много неприятни работи за тези гадини
Ще сам ви много благодарен :P

Стамен

Водят се пълноценна храна за едри риби. Постоянното хранене с земни червей е вредно, защото води до затлъстяване. Също трябва да се избират по-тънки, защото съдържат по малко почва в тялото си.

ico

почвата не е проблем кълцаш ги на едри парчета промиваш няколко пъти и не остава много мръсотия по тях
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

koyota

A мога ли да им доведа някоя болест на рибките :lol:

miTko

Цитат на: "koyota"Някои може ли да ми каже дали е вредно да си храня астронатосите с тях от време на време :roll: защото сам чувал много неприятни работи за тези гадини
Ще сам ви много благодарен :P
Предполагам, че ако "отлежи" за някакво време гладен ще се "изчисти".
Разни мои АКВАРИУМИ 

Boby_

Процедурна забележка: въпросните червеи се наричат "земни червеи", а не градински.  :wink:

discus

И още едно допълнение, слагат се в съд с малко вода така изхвърлят пръстта която е в тялото им, след което вече се режат и се дават.

koyota

Цитат на: "Boby_"Процедурна забележка: въпросните червеи се наричат "земни червеи", а не градински.  :wink:

Е не е ли едно и сащо :?: Маика ми има една книга за цветя и в нея има статия за червеите и там пише Градински червеи а в скоби е добавено (Земен).Зе това мисля че е едно и сащо :wink:

Similar topics (5)

17309

Публикации: 4
Прегледи: 2773

35446

Започната от sakffo


Публикации: 2
Прегледи: 3361

5217

Публикации: 4
Прегледи: 4414

12421

Започната от deadman93


Публикации: 6
Прегледи: 5653

33061

Публикации: 9
Прегледи: 15120