• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 02:21

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Тетри - общи въпроси

Започната от panchopan, 17.11.2007 23:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ivanchoy_mk

И Хемиграмус пулхер е вариант аз се сдобих с такива 6 сладурковци :-)

Георги

Цитат на: bat - 02.03.2012 14:05
Ти ли четеш неправилно, или аз нещо недоразбрах :-) ...
Вероятно искаш да ми кажеш че пигмеус няма да намеря, и направо да си взимам хастатус? Или тълкуванието нещо ми убягва?
Първо си помислих, че търсиш някой извън София, ако има пигмеус, да ти прати. После реших да ти предложа друг вариант. Явно не е трябвало.
Понеже мисля, че 90% от магазините зареждат от 2-3 големи вносителя и щом няма в София, трябва да чакаш неопределено време.

bat

Цитат на: ivanchoy_mk - 02.03.2012 15:10
И Хемиграмус пулхер е вариант аз се сдобих с такива 6 сладурковци :-)
Даааа, явно че ще са Тетри, въпроса е какви  :-)
А за Хемиграмусите няма никакво описание как се гледат.
Когато си взимам рибки искам да съм напълно сигурна че ще МОГА да се справя, а не да ги мъча и да ми умират.
Цитат на: Георги - 02.03.2012 15:24
Първо си помислих, че търсиш някой извън София, ако има пигмеус, да ти прати. После реших да ти предложа друг вариант. Явно не е трябвало.
Понеже мисля, че 90% от магазините зареждат от 2-3 големи вносителя и щом няма в София, трябва да чакаш неопределено време.
Защо да не е трябвало? Тъкмо напротив, даде ми го като втори вариант, в случай че не намеря пигмеусчета. За което ти много мерси :).
А че търся някой с пигмейчета, от който мога да си купя, то е ясно.
Колега от форума ще внася такива в най-неподходящия момент, точно когато съм на 15 дена от възможността да ги взема :( А това никак не е честно :( МРЪН.

HEPOH

Помисли и за др. видове Коридораси като Панда и Жули. По-евтини са и по-достъпни и не отстъпват по красота. Не стават и много големи. Мойте Жулита хвърлят хайвер, а са не повече от 3,5 см .
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

Similar topics (4)

939

Публикации: 88
Прегледи: 75773

33533

Публикации: 7
Прегледи: 6382

271

Публикации: 139
Прегледи: 134418

2363

Публикации: 379
Прегледи: 256046