• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.03.2024 11:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Езерцето на lsimeonov

Започната от lsimeonov, 26.04.2011 11:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lsimeonov


Aquascape

Красота , човек да стой с часове и да му се радва на това езерце , колега с идването на гости предната седмица се развалиха нещата но ще те навестя лично да попия малко опит от извора  *thanks

lsimeonov

Както и говорих ме, няма проблеми биричката е от мен. Само ми звънни предварително да съм на линия. Ще се радвам да се запознаем на живо. Поздрави!

Aquascape

Разбира се , ще го измислим , ще се чуем предварително по телефона  :-)

lsimeonov

Колеги, трябва ми малко спешна помощ!
Вчера си взех нова крушка за УВ лампата, защото старата беше изгоряла, но изненада, оказва се че цялото захранване е дало фира. Из прочетеното по форума става въпрос за баласт или дросел се съм сигурен как точно се нарича. УВ лампата ми е 36Вт с 4 пина (цокъл 2G11), какво запалване трябва за взема за нея. Старо има + - 220В, и четити изхода 1,2,3,4. Чета че трябва да е някакво специално за PL-L лампи, не ставало всякакво! Моля насочете ме?

xoxi

Аз исползвам при мен  обикновен електонен баласт има китаиски 36вата е 7-8 лв а марковите са по 20 -30лв до сега съм нямал проблем, не е специален за  pl-l лампи също е с плюс и минус и с 4 пина.

stilian20

Страхотно сте се справили с езерото.
Какви са размерите и обема му?

Similar topics (5)

39794

Започната от petjofi2


Публикации: 27
Прегледи: 23968

32999

Започната от hanuman


Публикации: 7
Прегледи: 8642

17739

Публикации: 199
Прегледи: 107638

57508

Публикации: 3
Прегледи: 2978

52545

Публикации: 19
Прегледи: 13018