• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:52

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Преобразуване от фонтан в езеро!И филтър към него

Започната от xoxi, 03.08.2011 14:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bo

Колега езерото ти е супер поздравления,и аз стартирах тази година едно езеро но само с аератор ,та намерих в един китайски сайт доста голям езерен филтър с uv лампи и доста пълнежи на много добра цена и се чудех дали ще има полза от него ?
Поздрави!
*DRINK*

xoxi

Цитат на: bo - 02.09.2012 09:17
Колега езерото ти е супер поздравления,и аз стартирах тази година едно езеро но само с аератор ,та намерих в един китайски сайт доста голям езерен филтър с uv лампи и доста пълнежи на много добра цена и се чудех дали ще има полза от него ?
Поздрави!
*DRINK*
Доре дошъл благодая за комплимента ,направи си профил и постни някоя снимка за да види за какво става въпрос
Дай някъв линк да видимкакво представлява това китайче  *DRINK*

bo

http://www.aquaportal.bg/forum/gradinsko-ezertse/baseyn-vmesto-gradinsko-ezertse-opit-za-profil/30/
Последните 3 снимки са на моето езеро колега но в началото го бях напълнил доста сега е само около 50-60 см

А филтъра е подобен на този http://www.trupow.com/productd.asp?id=315

xoxi

Езерото ти има голям потенциал може да го направиш супер. За филтъра един колега от форума си купи нещо подобно пиши в неговия профил или на лични ето линк
http://aquariumbg.com/forum/gradinskoto-ezerce/i-az-da-se-pohvalya-35270/msg384388/#msg384388

bo

Колега ако го напълня до горе което е 140 см и го покрия с найлон ще има ли проблем с рибите да презимуват там?
*DRINK*

Slaff

Цитат на: bo - 03.09.2012 13:50
Колега ако го напълня до горе което е 140 см и го покрия с найлон ще има ли проблем с рибите да презимуват там?
*DRINK*
Никакъв проблем!!! Може да не го покриваш.
Аз гарантирам!!!!

bo

Днес си направих на бързо един профил на езерото можете да го видите

xoxi

Малко снимки от вчера .Храненето на добитъка *fish.Понеже рибите от два месеца ги храня на дъното и сега малко трудно излизат на повърхноста да ядат но на лакомства не отказват :-D







вчера беше многоо мрачно ,и снимките са от телефона но той толкова може :whistle: 


И да питам нещо имам страшно много водни бегачи някой знае ли как да се отърва от тях?
*CRAZY*  *DRINK*

xoxi

Малко снимки от тази сутрин,закуската :-)







А колко от тея  мъници има в езерото


aquarium.fan


xoxi

Цитат на: aquarium.fan - 04.10.2012 16:05
Какви са тия мъници?
Повечето са комети  и златни има и кои но те са по едри.

bo


xoxi

Цитат на: bo - 04.10.2012 19:17
Колега какви златни имаш в езерото ?
*DRINK*


Телескопи, уранда ,комета ,hibuna,shubunkin,veiltail ,обикновена златна,от твоите любимци нямам, имам и рнчу и още 1-2 вида но не съм пускал от тях в езерото.

bo


xoxi

Цитат на: bo - 06.10.2012 14:41
Дай да правим някаква смяна  :-D
Нямаш проблем,края на другата седмица ако е хубаво времето ще ги  *fish има доста златни който ще махам и са на мах размер.Ще пусна снимки каквото си харесаш  *DRINK*

Similar topics (5)

52102

Публикации: 2
Прегледи: 2641

58640

Публикации: 22
Прегледи: 9853

50302

Започната от nekros


Публикации: 3
Прегледи: 2299

33104

Започната от xoxi


Публикации: 3
Прегледи: 4235

11676

Започната от pachuka


Публикации: 7
Прегледи: 6016