• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 19:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Езерцето на изгубеният рай

Започната от изгубеният рай, 14.06.2010 08:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

изгубеният рай

14.06.2010 08:27 Last Edit: 14.06.2010 14:39 by изгубеният рай











END!!!

niky

Много красиво. Това езеро с фолио ли е или с готова пластмасова форма.
Май е с пластмасова.
Много добре е съчетано с двора  :-)

izida

Наистина райско кътче сте си направили  *THUMBS UP*

изгубеният рай

Благодаря,формата е от готовите( пластмасова),обем-800л.,обитатели-3 кои и 3 калико смятам да сложа и нещо което да ми яде водораслите.
END!!!

izida

Коите са много хубави. Колко са големи? Имате ли в магазина?

изгубеният рай

На около година,ще има към края на седмицата.
END!!!

mojiganga

Kakъв вид е лилията и цвета на цвета и?

vasso

Поздравления за езерото! Лично аз бих поокосил леко тревицата като за снимката, но въпрос на вкус. ;-)

raiko

Не е ли много малък този обем за кои?     Зимували ли са рибите в това езерце? Струва ми се, че има опастност да замръзне цялото през зимата.

изгубеният рай

Цитат на: mojiganga - 14.06.2010 18:13
Kakъв вид е лилията и цвета на цвета и?




От цветарския магазин не и знаеха името,а при мен още не е цъфтяла така че незнам.
: 15.06.2010г 10:10ч
Цитат на: raiko - 15.06.2010 00:21
Не е ли много малък този обем за кои?     Зимували ли са рибите в това езерце? Струва ми се, че има опастност да замръзне цялото през зимата.


Чувстват се перфектно,и незимуват навън.
END!!!

karamel4ooo

Много е красиво с тея патици. *THUMBS UP*

galin76

Много е красиво, езерцето. Интересно ми е да споделите как стои въпроса с комарите, имате ли и ако да, как се справяте с тях. И аз обмислям вариант за езеро но съседи наплашиха съпругата ми с напаст от комари, и за сега се въздържам. Мерси. *DRINK*

izida

Ако мога да се намеся за комарите. В началото нашето езерце първоначално имаше само 1 златна рибка и нямаше помпа. Беше пълно с ларви на комари. Преди около месец си взехме още златни + кои, кротушки, пръскачи и щипоци и си направихме филтър с помпа. Смятам, че движението на водата пречи на комарите да снасят яйца, а и лакомниците добре си разнообразяват менюто  *JOKINGLY*
Иначе в Русе не можем да се оплачем от липса на комари  *CRAZY* То това си е проблем с обществено значение... 

изгубеният рай

Не съм имала никакви комари(но най-различни птички които идват на водопой колкото искаш *YAHOO*)...не съм сигурна дали е заради движението на водата( но предполагам че и това има значение) а то се осъществява чрез фонтанна помпа(в моя случай).
END!!!

Асен Евгениев

А котките похапват ли?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

59580

Започната от jodeci


Публикации: 3
Прегледи: 3196

12237

Публикации: 0
Прегледи: 4774

54759

Започната от bojo82


Публикации: 254
Прегледи: 97898

50636

Започната от alexbg21


Публикации: 1
Прегледи: 2833

46580

Започната от pigggi


Публикации: 8
Прегледи: 5026