• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 00:07

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Езерцето на PAVLITO

Започната от PAVLITO, 19.11.2010 22:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

borislav

Ако я оставиш непрекъснато да работи ще се справя по-добре със зеленясването, а и ще и се удължи и живота.
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

PAVLITO

Привет.От малките рибки оцеляха около 100,вече са по4-5см и само една се оцвети(всички са от коите).Дали ще се оцветят и други или да ги ловя и в най близкия язовир?

Асен Евгениев

Цитат на: PAVLITO - 25.07.2012 17:42
или да ги ловя и в най близкия язовир
Изчакай, има време за язовира.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

lsimeonov

Здравей, относно оцветяването, моите златни миналата пролет хвърлиха хайвер и от малките ми оцеляха до днес само 3, преди седмица ходих на море и учудването ми като се върнах бе, че от 3-те черни рибки две бяха станали напълно оранжави. Райко ми бе споменал преди, че до втората година има шанс 50 на 50 да се оцветят, вече от там нататък ще мислиш за язовири.

Slaff

Цитат на: PAVLITO - 25.07.2012 17:42
Привет.От малките рибки оцеляха около 100,вече са по4-5см и само една се оцвети(всички са от коите).Дали ще се оцветят и други или да ги ловя и в най близкия язовир?
Според мен ако са от коите  /тези които виждам на снимките/  на този размер не би трябвало да има сиви.

PAVLITO

 Явно ще остане само една шарена,но все пак е успех като за първа година :-)

xoxi

Не се претеснявай и аз от около 200 кои имам 30-40 оцветени другите са зелени,за коите не знам до кога се оцветяват и при мене е за първа година, но златни имам на година и осем месеца който сега се оцветиха така че оставиги пък то времето ще покажи най лесното е язовира *DRINK*

PAVLITO


PAVLITO


PAVLITO


marin.sm


Сменял ли си полиетилена с който е покрито дъното? Имаш ли главоболия с него?

PAVLITO

Не съм го сменял  и нямам загуби на вода. Ако не е изложен на пряка слънчева светлина ще изкара много.

Публикациите са слети: 06.02.2019 16:36

Колеги как да свържа пвц тръба ф 75 с пластмасов бидон, без да използвам муфа-нипел и др.?Има ли начин с лепене?

bojo82

Трудна работа. Бидона се свива и разширява с промяна на температурата и налягането в него.  Сложи си муфа нипел на резба да ти е мирна главата. Не помня моите от кой магазин бях ги купвал но не бяха скъпи. Към 40-50лв. бяха за двете тръби - 2 комплекта за филтъра и мембраната.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

PAVLITO


PAVLITO


Similar topics (5)

32473

Започната от lsimeonov


Публикации: 351
Прегледи: 167542

16848

Публикации: 30
Прегледи: 18515

55898

Публикации: 33
Прегледи: 20113

51228

Започната от darksaint


Публикации: 98
Прегледи: 64582

46619

Започната от tonik99


Публикации: 46
Прегледи: 20854