• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 17:25

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Езерцето на PAVLITO

Започната от PAVLITO, 19.11.2010 22:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PAVLITO

Здравейте,ето го и моето езерце.До голяма степет то съществува благодарение на вас  :) За сега в него има само каракудки и сомчета(пробно),а на пролет ще търся КОИ.

philander

привет,
браво за доброто изпълнение. справил си се отлично.

Асен Евгениев

Много симпатично езерце е станало. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Giorgio_Armano

колегата PAVLITO направо налива масло в огъня
бях се подпалил за нещо подобно но забравих и сега като го гледам това езерце........ :-D
поздравления завиждам ти но без лоши намерения  ще  спретна май нещо подобно за в бъдеще
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

adam

Направено е като по учебник *THUMBS UP* Честито и дълго да му се радваш *DRINK*

ssg


denbosch

Харесва ми  *THUMBS UP*!Много свежо се е получило!

izida

Поздравления и от мен!  *BRAVO*

MeTogu

 *BRAVO* Страхотно колега.Само малко повече информация да пуснеш за филтрацията и направата на водната естакадка,какво и за помпата която позлваш."За учебника" така да се каже  *DRINK*
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

PAVLITO

Благодаря за хубавите думи.Поласкан съм!
Филтъра ми е подобен на този на Izida,бидонче(60л)с пълнеж от дунапрен.За алгите слагам Алгицид(какъвто ползвам и за басейна,синя течност) по 70мл на седмица.Отначало се притеснявах ,че ще уморя рибките(с Алгицида),но 5месеца няма проблеми.Не знам как ще се отрази на коите ,но догодина ще видя.
Водопадчето е 50см.широко и 45см високо.Помпата е 6000l/h ,потопяема ,напълно достатъчна за размерите на водопада.Потопена е на 80см.,а езерцето е с 1м.дълбочина.Трябваше по-дълбоко да го направя,но се успокоявам,че при нас зимите не са толкова студени.Надявам се , че през пролетта ще ми помогнете да си намеря рибки и растения. :))

PAVLITO


JEM

Майсторска работа колега.Браво *BRAVO*.Зимата също е много красиво и ако палнеш барбекюто с няколко мръвчици намятани ммммммммммм *DRINK*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fprikachi.com%2Fimages%2F852%2F6799852C.jpg&hash=f2353be992cf54bc4f05d0515acf68d5dedde1e7

Bundy

Ако имаш път към София или Ботевград, ще ти дам хеацинд и пистия, плуват отгоре и са много готини, отделно лапат много от нитратите в водата.

PAVLITO

Цитат на: Bundy - 10.01.2011 12:21
Ако имаш път към София или Ботевград, ще ти дам хеацинд и пистия, плуват отгоре и са много готини, отделно лапат много от нитратите в водата.
Благодаря колега.Рядко пътувам за София,но ако идвам ,ще ти пиша.

PAVLITO

Нова придобивка 8кои+2водни лилии,благодарение на колегата Филип Филипов от Хасково,за което съм му много благодарен!

Similar topics (5)

39794

Започната от petjofi2


Публикации: 27
Прегледи: 24063

32999

Започната от hanuman


Публикации: 7
Прегледи: 8658

17739

Публикации: 199
Прегледи: 107789

57508

Публикации: 3
Прегледи: 2988

52545

Публикации: 19
Прегледи: 13154