• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 05:00

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Къде се продават КОИ

Започната от Bundy, 31.05.2009 18:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bundy

Аз знам само на стария битак в събота,цената им е около 10лв на рибка и то само 2ма има продават.Някой ако знае къде другаде има и на какви цени нека пише.

MeTogu

Къде е тоя стар битак в събота?
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

elblanko

Цитат на: MeTogu - 31.05.2009 20:09
Къде е тоя стар битак в събота?
Съботния пазар за рибки е на мястото на стария битак, от там си купих първата електронна игра от един китаец. :-D
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

evgeni enduro

Понякога на съботния пазар идва един човек от Габрово, който развъжда кои. Някъде по сергиите продава.
Контактувал съм с него само по телефона. Казва, че има различни разцветки; цента е 1лв. на 1 см.
А+
LZ1 DRZ

"Българийо, за тебе те умряха....", а тези след тях дори с това се подиграха! В днешно време няма идеали, има миражи - ни един от ония 240 не важи!

Bundy

Не съм го засичал,има един ги внася от чужбина и последно искаше 10 лв,другия е в едно магазинче вътре има и котки и какво ли не :) 1лв на сантиметър е добре,но не съм го засичал никога.А стария битак е на подуене веднага след ДАИХАТСУ мисля.

kolaksazov

Човекът от Габрово се казва Христо и има обяви за кои в сайта за обяви Далавера.1см- 1лв.

peugeot_fan

Можели линк към обявата или телефон поне ?
Не случайно от древни времена ЛЪВЪТ е бил символ на сила и мощ. След тигъра този хищник е най-едрия представител на семейство КОТКИ.---- PEUGEOT forever !

vasilii

някой знаели в Бургас,Ямбол или Сливен къде се продава КОИ...

Similar topics (3)

56412

Публикации: 8
Прегледи: 4211

42920

Публикации: 0
Прегледи: 2157

18112

Публикации: 7
Прегледи: 9084