• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:08

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Ето го и моето езерце...

Започната от peugeot_fan, 01.02.2009 14:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

peugeot_fan

Ами найлона е купен от специализиран  склад , с UV защита е и забравих колко микрона е дебелината , само знам ,че от същия найлон са правени големи развъдници за всякакъв тип риби за ядене  *CRAZY* ( Поне така ме увериха продавачите) . 30 квадратни метра ми излязоха 92 лева (беше на килограм не помня колко килограма излезе... )   .
Но ако те интересува точната дебелина, цена и т.н. може да мина през индустриалната зона след училище в понеделник и да си запиша точно всичко за найлона. 
Мога да кажа със сигурност ,че издържа на всякакви водорасли и изгарящото слънце лятото , сефте видях найлон, който не се изпече под слънцето на село .
Предлагат го в 3 цвята , зелен , син като моя и бял. При мен зеления беше свършил и взех този синия , но пак си беше готино .

Найлона го поставих на 2 ката за по-сигурно , наместването му беше голям ужас  :karamse: , и на един ми казаха ,че ще издържи , ама бащата не на 2 и се съгласих , след това седеше малко набръчкан но се изглади както трябва и като хвана някакви кафеникави водорасли и найлона стана екзотичен се едно е истинско езеро   *thanks.
Не случайно от древни времена ЛЪВЪТ е бил символ на сила и мощ. След тигъра този хищник е най-едрия представител на семейство КОТКИ.---- PEUGEOT forever !

Georgi Kirov

Моето езеро е от специална мембрана предназначена за развъждане на риба.Произвежда се от фирма Максим гр.Варна.Могат да я произведат с произволен размер без огравичения.

stef4o1193

Хубаво езерце се е получило.  *privet*

Христо Христов

Цитат на: Georgi Kirov - 18.03.2009 12:21
Моето езеро е от специална мембрана предназначена за развъждане на риба.Произвежда се от фирма Максим гр.Варна.Могат да я произведат с произволен размер без огравичения.
Това фирма Максим, която търгува с топлоизолации ли е ?Дай някакви координати, цени.Мембраната EPDM ли е и на какви дебелини я предлагат? *DRINK*
Малко инфо за езерото ти ще загаси изгарящото ме любопитство. :-[

peugeot_fan

Колеги, как да различа малките рибки на КОИ и на Златни рибки? :duvar:
Някой може ли да покаже снимки?
Има някви малки рибенца ,които плуват и то доста но като не знам от кои са точно  :-D.
Езерото се избистри , а скоро и снимки  *privet*.
Не случайно от древни времена ЛЪВЪТ е бил символ на сила и мощ. След тигъра този хищник е най-едрия представител на семейство КОТКИ.---- PEUGEOT forever !

ico

Цитат на: peugeot_fan - 13.06.2009 19:39
Колеги, как да различа малките рибки на КОИ и на Златни рибки? :duvar:
Златните са каракуди, а коите - шарани. Ако имат мустачки са кои, ако не - каракуди.
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

peugeot_fan

Те са големи ,колкото малките на хелери ...
Нямат цвят все още , демек това са златни рибки *privet* .
Не случайно от древни времена ЛЪВЪТ е бил символ на сила и мощ. След тигъра този хищник е най-едрия представител на семейство КОТКИ.---- PEUGEOT forever !

Similar topics (5)

12174

Публикации: 0
Прегледи: 3892

32999

Започната от hanuman


Публикации: 7
Прегледи: 8655

42887

Публикации: 50
Прегледи: 100399

17985

Публикации: 0
Прегледи: 3501

41351

Публикации: 5
Прегледи: 8430