• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 13:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

ето го и моето езерце

Започната от djordi, 17.12.2011 13:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

djordi

скромно е но мисля да го разширявам и ябълката да стане остров   

alleyesonme

Браво ! Жалко, че живея в апартамент, много искам да си направя :( Да те попитам, слагаш ли нагревател, отопляваш ли водата по някакъв начин ?

El toro


Slavov

E за тва че си направя къща ! Езеро иии ВОДОПАД, много е добре се е получило колега, евала , и повече снимки като почнеш да разширяваш!

Nikiengi

И така е добро, само май трябва да стане по-дълбоко. Иначе - красота!  :-)

djordi

 *THUMBS UP* радвам се че го харесвате ,към края на лятото го повдигнах със още един ред камъни,сега е дълбоко около 55 см, големината му е 200 см на 220 см.  около 1700 литра . не е дълбоко защото съм го включил към канализацията има сифон за по лесно оттичане зимата го източвам.Както се вижда зад езерцето има полянка там ще насадя няколко вида палми ще заровя направо саксиите и на есен пак ще ги извадя защото през зимата ще измръзнат ,също и едно дърво съм засадил то издържа зимата казва се "албиция" много е ефекно цъвти 3 месеца розови цветое, езерцето сам съм го правил около 400 лв ми излезе както се има предвид че само за материали ,а камъните от гората съм домъкнал .

Similar topics (5)

26300

Публикации: 20
Прегледи: 29706

41614

Публикации: 6
Прегледи: 6137

40280

Публикации: 23
Прегледи: 27156

59393

Публикации: 38
Прегледи: 24847

59669

Започната от assensi


Публикации: 19
Прегледи: 9210