• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Снимки на аквариумните ми обитатели (макро)

Започната от B I L L, 25.01.2006 17:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NikolaV

Добре дошъл, адаш!
Преди 2-3 дена случайно попаднах на снимката ти стъкления сом във фотофорума. Хубва снимка на една от любимите ми рибки :-)

Ilianidis

И мен ме кефи тая риба.Заслужава една качествена снимка.

BLKnight

Верно че окепазихме темата, ама да си кажа - Дидо, забрави за Сигма! Първо, дори Ex серията им не са читави, и второ съвместимостта им с телата е... хъм, ограничена?

NO CARRIER

Аз пък мисля, че нищо й няма на темата. Все пак подфорумът е за фотография и освен снимките, може да се коментира и техниката. :beer
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

dido

Цитат на: "BLKnight"Верно че окепазихме темата, ама да си кажа - Дидо, забрави за Сигма! Първо, дори Ex серията им не са читави, и второ съвместимостта им с телата е... хъм, ограничена?

Напълно те подкрепям, Митак, мани я Сигмата. Никога не съм си и помислял да си пазарувам нещо такова  :beer

Stas

Мда. Сигма имат известни проблеми със скоростта на фокусиране.

Аз поръчах един Canon 50 mm/f2.5 Macro, който е и на супер цена - 230 долара + някакви за доставка. Ще го тестваме другия месец.

dido

Това им е съвсем бюджетното макро за съжаление...

BLKnight

Re: Стас Tоя обектив същия приятел ли ти препоръча дето ти препоръча Тамрона? За тези пари да си беше взел 50/1,8 II и някой и друг макропръстен...

Леле Дидоооо, аз не знам що реших че поста със Сигмите е твой...

Stas

Цитат на: "BLKnight"Re: Стас Tоя обектив същия приятел ли ти препоръча дето ти препоръча Тамрона? За тези пари да си беше взел 50/1,8 II и някой и друг макропръстен...

Леле Дидоооо, аз не знам що реших че поста със Сигмите е твой...

И него съм поръчал.

Similar topics (5)

56252

Публикации: 3
Прегледи: 4042

6537

Публикации: 45
Прегледи: 18126

12644

Публикации: 32
Прегледи: 22077

8534

Публикации: 10
Прегледи: 8465

3118

Започната от plams81


Публикации: 15
Прегледи: 10171