• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 02:49

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Предложение: конкурс за снимка

Започната от Boby_, 07.03.2006 11:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pac


abaro

Боби, това с минималните изисквания си е жива параноя. Не съм чувал за случай в България когато административни ограничения са спрели някого да нарушава някакви правила. Само за кратко се разбутват нещата докато му се намери цаката. По-важно според мен е да се гарантира автентичноста на снимките.
Смисъла на такива конкурси е да си покажеш снимките за собствено удовлетворение. А те хората при всякакви обстоятелства ще ги оценят ако заслужават.
http://picasaweb.google.com/adbaro/ACacatuoides
http://picasaweb.google.com/adbaro/AViejita
[smg id=241 type=link align=left width=88][smg id=285 type=full align=left]

Boby_

Добре, нека да е параноя, но правилата са обявени и за пробния кръг са тези. :deal
Все пак за да разберем дали ще се получи, МИ ТРЯБВАТ СНИМКИ И УЧАСТНИЦИ. Пращайте да не грабвам пръчката.  poke

Бъзикам се, не ползвам пръчки с такава цел. Все пак дайте някоя снимка за конкурса насам - толкова ли няма какво да покажете.  :wink:

Pac

Този месец ще има ли конкурс? Аз очаквах да има а такъв още не е обявен. До следващия ли ще чакаме?

Boby_

Цитат на: "Pac"Този месец ще има ли конкурс? Аз очаквах да има а такъв още не е обявен. До следващия ли ще чакаме?

Съжалявам, но този месец няма да има конкурс - системата за автоматично гласуване все още не е готова. Надявам се обаче да проведем първия официален кръг на конкурса през юни.
Ще го обявя веднага, щом имаме готовност.
А дотогава снимайте и събирайте материал - има още доста какво да се желае след показаното в пробния кръг.
:wink:

su6tata

От прочетеното до тук на мен специално ми идва само една идея - защо когато се оценяват аквариуми се разделят на холандски, цихлидарници и не знам си какви, а всички аквариумни обитатели се слагат под общ знаменател? Дали не може да се измисли някакво разделение, така че оценката да бъде максимално обективна...

Boby_

Цитат на: "su6tata"От прочетеното до тук на мен специално ми идва само една идея - защо когато се оценяват аквариуми се разделят на холандски, цихлидарници и не знам си какви, а всички аквариумни обитатели се слагат под общ знаменател? Дали не може да се измисли някакво разделение, така че оценката да бъде максимално обективна...

Разделението на категории може и да има бъдеще, но на този етап участието е доста скромно и ако разделим допълнително снимките, няма да има реална конкуренция.
Има време за всичко.  :wink:

Similar topics (5)

1156

Публикации: 7
Прегледи: 4385

6411

Публикации: 1
Прегледи: 2819

7944

Публикации: 2
Прегледи: 2560

3054

Публикации: 48
Прегледи: 19024

5540

Започната от steel


Публикации: 8
Прегледи: 5085