• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:00

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Новите обитатели на Нано-танганайка...

Започната от Boby_, 17.09.2007 09:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Boby_

Абе имат още малко да растат, но така или иначе няма да е проблем да сменя 12 литровия с малко по-голям (примерно 30-40) - нито цената ще ме спре, нито масичката, на която спокойно ще си се събере. :-) Друго си е дребосъците, а? ;-)

assensi

Опа, sorry, ама преди малко прочетох, че Lamprologus достигат към 10-15 cm, а тези едва ли са повече от 4-5, та затова реших, че са още малки :-[

Boby_

Цитат на: assensi - 18.09.2007 15:22
Опа, sorry, ама преди малко прочетох, че Lamprologus достигат към 10-15 cm, а тези едва ли са повече от 4-5, та затова реших, че са още малки :-[
Точно тези лампрологуси достигат до 5 см. мъжките и 3-3,5 женските. :-) Друга "партия" са "охлювените" танганийци - дребосъци.

N.Nobs

Още един пост ище ме накараш и мен да си зема.Още само едничък  *DRINK*
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

jommy

Цитат на: N.Nobs - 18.09.2007 17:00
Още един пост ище ме накараш и мен да си зема.Още само едничък  *DRINK*

Дам :)

Boby_ от къде ги взе рибоците.

Boby_

:-) Хехе, ето го и него (постът) - от Жоро ги взех. Имаше оцелатуси голд, бревиси и мултифасциатуси.
Ники също ми каза, че има - от черните "оцелатуси" (Lamprologus speciosus).

N.Nobs

Цитат на: Boby_ - 19.09.2007 08:44
:-) Хехе, ето го и него (постът)

Не се сдържа нали, направи мръсотийка. Кат се върна от отпуска го почвам, ама при едно условие - да съдействаш за охлювите.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

spetsa

Аквариумчето е мн свежо.Ако сложиш и един кокосов орех с дупка посредата ще стане много яко но и така е добре с охлювите :)

miTko

Да, много интересно е станало! Все едно охлювите са се събрали да излъчат кандидат за местните избори. :-) Валиснерията много го отваря, майтапа на страна!
Разни мои АКВАРИУМИ 

Similar topics (5)

9158

Публикации: 4
Прегледи: 2769

54825

Публикации: 5
Прегледи: 5087

8471

Започната от Boby_


Публикации: 19
Прегледи: 8729

7359

Публикации: 9
Прегледи: 4830