• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 14:17

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Малко снимки на моя добитък.

Започната от DCP, 27.12.2010 07:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DCP

Ето ги мойте животинки  8-)






миа

 Супер са! Бетата няма ли си партньорка?
Гупите много ми харесаха. Как се казва тази селекционна форма? yellow cobra guppy?

Пуснете и малко инфо за аквариума. Скоро е стартиран май.

Weltmeister

А бетата не тормози ли останалите рибки? Гледам на гупите опашките са им тоста хубави.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg263.imageshack.us%2Fimg263%2F341%2Fp1020474copy.th.jpg&hash=bbe027666cf3f0764109b70c2bc8818b1a03dc0a

DCP

Да аквариума е на малко повече от месец и за щастие съм нямал сериозни проблеми  *YAHOO* Бетата за жалост си няма съпруга, защото не мога да намеря женски никъде  *dontknow* Имаше само в един магазин, но условията на живот там ме отказаха и не я купих.Аквата е 112 литра, помпата 650 л/ч. на AquaEl, нагревателя е на AquaEl също. В магазина гупите ми бяха представени като "Неонови Гупи", но са си точно yellow cobra  :-D
Ами ако съм пропуснал нещо важно питай !  *THUMBS UP*
: 27.12.2010г 14:02ч
Не, бетата не тормози другите! И аз се опасявах от това, но в магазина във почти всеки аквариум при другите рибки имаше по 1 мъжка бета  *CRAZY*  Аз бях приготвил един 14 литров за нея, но се реших и я пуснах при другите  :-) Няма конфликти  *YAHOO* Да гупите са както каза миа yellow cobra guppy, но в някои магазини ги пишат "неонови гупи"  :-)

DCP

Един ъпдейт от мен  :-) Това е ново попълнение ! Първото раждане в този аквариум  *YAHOO* За съжаление братята и сестрите му сигурно са станали вечеря на големите заради моя грешка  :buff: Това е новото засега  :-)

Деян

Хубави животинки, със абсолютно същата бета започнах да се занимавам с акваристика, даже ми стоеше като аватар през първите година и половина във форума.  :-)

DCP

Мда бетата е уникално животинче според мен ! Обаче моята е в общия аквариум и имам чуството че хелера я тормози  :'(

macipis

Да ти е живо и здраво бебчето :) ! Много са сладки с тези големи очички ! Ако искаш сложи му още малко растения в родилката. И аз сега гледам едно хелерче, сложила съм му два малки стръка папрат, които дават вече и издънки, също и едно дето не му знам името, ама и то си расте, даже вчера му откъсах един израстък. Хубаво е бебетата да живеят в растителност.

DCP

Бебето чака в момента още едно люпило братчета и сестрички  :-) Този път обаче дано останат повече от 1  :-D А за растителността в момента няма как защото малкото дели родилката с бременната рибка и няма много място  :-( Стискайте палци за още малки рибоци   :-D

Similar topics (5)

5375

Публикации: 2
Прегледи: 3436

19314

Публикации: 0
Прегледи: 3516

2640

Започната от Raven


Публикации: 18
Прегледи: 9810

14649

Започната от deadman93


Публикации: 3
Прегледи: 3309

7944

Публикации: 2
Прегледи: 2560