• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:58

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Гупи

Започната от Dimitris, 27.02.2012 23:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dimitris

Здравейте колеги . Честита и успешна 2013 на всички . За мен годината започва страхотно  , въпреки че съм леко настинал . Имам огромен повод за радост  -  ето какво ми донесе на мен дядо коледа :





























Имах големия късмет да прочета обява , която гласеше че един от големите развъдчици на гупи в Германия се отказва от хобито и разпродава абсолютно всичките си линии , аквариуми , стелажи....всичко . Аз бях на правилното място с кепче и...... портфейл в ръка    :-)
Равносметката  - 3 нови линии черно -жълти , едната от които е внос от Америка от линията на Люк Робук преди 15 години , три линии блонд фул ред произхождащи от Тайван , две линии московски сини , едната от които е на Джеимс Алдерсон от Америка , Анциструси и много растения , също и 5 аквариума по 50 литра.....

Ето и снимки на новия "мъжки " 112 литров аквариум :













Ето и едно клипче на мъжкарите:


Betta_98

Невероятни са колега.  :-) Направо нямам думи.  =-O Ударил си голям късмет.

Miroslav 1987

Да ти са Честити новите гупи много са добри а може ли да споделиш на каква цена се сдоби със тях ако не е тайна колега  :popcorn:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fa2.rimg.info%2Fd6b7250306ad9908a891bffc68b16c68.gif&hash=93d1305c8ad0ecbf77870b77b516255f73177f32

Здравков

И на мен много ми харесаха! поздравления колега!  :-)  *DRINK*

Milena S

Много са хубави колега!
Поздравления *BRAVO*

Dimitris

Цитат на: Miroslav 1987 - 06.01.2013 14:45
Да ти са Честити новите гупи много са добри а може ли да споделиш на каква цена се сдоби със тях ако не е тайна колега  :popcorn:

Ами цената ми е болна тема . Да кажем че жена ми ми говори все още и не спя в колата  :-D
Всъщност тя има невероятно разбиране към мен и хобито ми за което много й благодаря  ,дори идеята за анциструсите беше нейна .
Реално това са рибки на стойност  800 евро ( сметнато по 10 евро на рибка както се продават от професионалистите )

maiorazzz

това са  си сериозни цени

predsedatelq

Поздравления колега, хобито-цена няма :), късмет ти желая, дано успееш да ги развъдиш, пък и може и ние да се сдобием :)

Nikiengi

Хубаво де, наистина са много красиви, няма ли да ги разделиш по видове, женските са отделно, ама така мъжките изглеждат като супа  :-D!

Dimitris

Цитат на: Nikiengi - 06.01.2013 23:56
Хубаво де, наистина са много красиви, няма ли да ги разделиш по видове, женските са отделно, ама така мъжките изглеждат като супа  :-D!

Женските са оплодени и отделени....реално мен ме интересуват малките им . Мъжките ще влязат после в употреба ,за да ги кръстосам с женските от първото поколение .
ПП Вчера ми роди едната от  московските сини първите 30 рибета   *DRINK*

grigor nakov

с каква храна ги храниш  ;-)

Dimitris

Цитат на: 6ebeka - 07.01.2013 09:56
с каква храна ги храниш  ;-)

Стремя се да е разнообразна - в хранилките съм сложил храна на люспи на сера и тропикал , отделно им давам спирулина 3 пъти в седмица , циклопс и крилл в малки кутиики като пастет направен , дафния и артемия  живи си купувам от зоомагазина , отделно за малките излюпвам артемия и им давам един микс внос от Холандия, който купувам от развъдчик - прилича на чернодробна храна , но много ситно стрита -  една протеинова бомба обогатена с витамини, малките растат доста бързо с нея

Dimitris

Рапсодия в червено












































kiril_m

Браво, Dimitris, направо завиждам :)

Mirobg

Ново попълнение имаме ,май.....?
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Similar topics (5)

44736

Публикации: 15
Прегледи: 22037

21315

Започната от миа


Публикации: 1
Прегледи: 3202

44004

Започната от Krissko


Публикации: 2
Прегледи: 3294

44325

Започната от Miroslav 1987


Публикации: 31
Прегледи: 16726

25676

Публикации: 8
Прегледи: 8780