• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:25

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Мнение за видеокамера SONY

Започната от Joro Vn, 26.07.2006 21:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Joro Vn

Колеги, бихте ли споделили мнение за видеокамера SONY DCR-DVD105. Камерата е цифрова. Нямам никакъв опит и познания за видеокамери. Цената и е 922 лв.

Stas

Аз съм за Canon или JVC и то във формат MiniDV.
SONY са хубави, но скъпи и по-нежни.

theater

Повечето mini-DV камери на пазара са читави за домашно ползване. Гледай да е с 3CCD и да има вход/изход по 1394. Вземи си едно стативче за фотоапарат, останалото зависи от теб. По отношение на марката за мен Sony е най-доброто, но и цената е съпоставима. Смятам, че и марките предложени от Стас ще ти свършат добра работа. Всичко зависи от това какво смяташ да правиш с тази камера.  :wink:
140л - харацини
http://starividri.org

Joro Vn

Благодаря за мненията! Добре, че нямаше негативни, та кръвното ми налягане остана в нормални граници. Защото ...
ЦитатВсичко зависи от това какво смяташ да правиш с тази камера.
И аз още не знам какво ще правя/им с нея. Дали да не взема да се пробвам в оная индустрия, на която продукцията се гледа късно вечер  :wink: . Приемам препоръки.
...Защото камерата е налице в къщи- имала жената малко останали джобни пари и решила да ме изненада  :wink: .

BLKnight

...за онази продукция хората обикновено си взимат поне Canon XM2... има защо, вярвай ми...

тъй че честита камера, и чакаме филмчета от аквариума :)))

dido

И ако хванеш нещо вечерно, пускай линк тука  tooth

Joro Vn

За вечерно ми е рано. Още чета инструкции, после трябват тренировки за овладяване треперенето на ръцете по време на заснимането, набавяне на необходимия снимачен материал, как да пусна филма, без да ме  :bash , и т.н. Но направя ли нещо, няма да забравя любимия форум :wink: .
Жената този път е по- напред от мен. Преди малко по варненската телевизия са пуснали кадри от видеото, което прави на вр. Бузлуджа в събота. Ако е все така схватлива, бъдещия специален филм ще го искам от нея :D . Само да не фигурирам на централни места в него, както в съботния.
Цитати чакаме филмчета от аквариума ))
 
За филмче едва ли, но ще пробвам на режим "снимка". С "Konica"-та нещо не ми харесват.

Similar topics (5)

41939

Започната от ramedy


Публикации: 8
Прегледи: 3037

43374

Започната от ramedy


Публикации: 18
Прегледи: 7378

7010

Започната от puhcho


Публикации: 1
Прегледи: 2495

42447

Публикации: 4
Прегледи: 2984

2679

Започната от uanda


Публикации: 45
Прегледи: 17316