• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 03:28

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Това е ....

Започната от Myxa TepopucT, 03.09.2012 17:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Myxa TepopucT

Колеги само гледайте как измъчват тези красиви риби при смяната на водата. Това просто е непростимо

Mirobg

 Такава смяна на вода е практика във всички азиятски ферми и не саамо при тях. Не виждам какво толкова те притеснява.
 Темата ти е поскоро за "ЛаФче",не за тук.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Myxa TepopucT

Да ама просто е несправедливо да сменят така водата само измъчват рибите. Аз просто не го одобрявам и да сменя всичката вода.

П.П. ако някой модератор или админ ми се мести в лафче нека е мести

Mirobg

 На нито едно клипче не виждам да са стресирани,по-простата причина ,че гри приучават по този начин още от малки. А и всеки занимаващ си с Дискуси ще ти каже ,че при смяна на вода при тях,колкото повече толкова по-добре за Дискусите.
: 03.09.2012г 18:06ч
http://www.aquaportal.bg/site/articles.php?page=0&pg=1&cat=1&id=129http://www.aquaportal.bg/site/articles.php?page=0&pg=1&cat=1&id=130
  Ето ти малко за четене.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

HEPOH

 *spam Преди да похапнеш печено бутче за замисли и виж това. В сравнение с него Дискусите са късметлии.

П.С. има и много по-брутални, това е 1то което намерих :-D
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

Mirobg

Или как угояват гъските за лбимия на много хора"гъши дроб".
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Myxa TepopucT

Аз първо на първо не ям купешки пилета, а домашни. За гъските не знам  как ги угояват, но както и да е все е с фатален край за тях. *SORRY* *SORRY* *SORRY* *SORRY*

HEPOH

ЦитатАз първо на първо не ям купешки пилета, а домашни
:-D Ти си почти вегетарианец :-D
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

Myxa TepopucT

Как ще съм вегетарианец. Аз ям всичко. Имаме място където имаме животни[прасета, кокошки(+декоративни), патки, два вида юрдечки, мисирки) всичко е над 100 животни. Не ми трябват тези ГМО-та. И стига спам по тази тема.

Similar topics (5)

16639

Публикации: 0
Прегледи: 2120

2172

Публикации: 18
Прегледи: 9546

38574

Публикации: 13
Прегледи: 6141

6854

Публикации: 8
Прегледи: 4056

13281

Започната от futa


Публикации: 5
Прегледи: 4099