• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 16:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Ще имам бебета Скаларии

Започната от ned68, 18.01.2009 17:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

alexanderson

Цитат на: 4efo90 - 20.04.2009 15:32
Едва ли има начин за преместване на хайвера от стъклото ... Единствената възможност ти е да махнеш останалите риби от аквариума. Аз моите като хвърлиха първи път хайвер беше на едно листо и го отделих но опита беше неуспешен и след 2 седмично чакане резултата е на лице,сега се радвам на малко повече от едномесечни бебенца около 30 бройки  :-)
Браво ,а след колко дена ти проплуваха мъниците ? Аз искарах една част с кепче ама незнам сега като е на дъното дали ще се получи нещо *dontknow*. Все пак мерси за отговора *thanks
176л

Pep1

След седмия ден вече плуват свободно.

4efo90

aaбе големи мъки докато ми проплуват понеже имах само един 10 литров акв. свободен вътре се излюпиха 3 дена докато се излюпят и като се олепиха с някакави прашинки по дъното и чак след 8 дена проплуваха и всичко в границите на (ненормалното)  :-D :-D

alexanderson

А храна се дава след като проплуват нали
176л

ned68

да добре е да имаш микрочервей за всеки случай ако не се излюпи артемиятя

alexanderson

Е то е добре ,ама аз нямам микрочервей  :-[ ,аз всъщност и артемия нямам съвсем съм неподготвен  :-[
176л

soma

 *bg* Здравейте и аз вече ще имам бебета скаларии!Днес ми снесоха в/у стъклото хайвера близо до нагрежателя,колко градуса трябжа да е температурата на водата сега?Гледам ги в 80л. аквариум.
5-скаларии
2-анцитруса
2-палеатус
2-пангасиуса

Ивайло Гиздов

Хайвера ще го изядат рибите.
Трябва да отделиш чифта следващиа път.

Caxapa

И се подготви със захранка като проплуват малките(ако има оцелели)

Асен Евгениев

Няма да има малки, за съжаление.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Milenka

Цитат на: ned68 - 16.02.2009 21:37
ами и мойте два пъти го изядоха затова вече им махам листото какви рибки развъждаш ако имаш малки може да размениме *DRINK*

Здравей,искам да те питам , как по-точно махаш листото с бебетата скаларии , без да се разлетят наоколо във водата? и къде ги преместваш после ?

Similar topics (5)

18089

Публикации: 45
Прегледи: 24615

45153

Публикации: 2
Прегледи: 2196

14702

Публикации: 5
Прегледи: 3994

53361

Публикации: 3
Прегледи: 2245

36939

Започната от Lexa


Публикации: 3
Прегледи: 4844