• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 19:48

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Съжителство на дискуси с други риби.

Започната от Sandro, 14.01.2012 13:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sandro

Тъй като и аз съм се запалил по тези рибки, интересува ме с кои риби може да живеят. Не намерих никъде такава тема. Има, но за определен вид риби, аз искам да знам със всички видове със които може да съжителстват.
Четох доста из форумите , търсих в гугъл , но никъде не намерих точен и конкретен отговор.
Точно със кои видове риби може да живеят, ако има някои да отговори на точи въпрос ,ще ми е от голяма полза, надявам се не само на мен.

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Sandro


Mitko80

анцитруси и коридораси,хубаво е да има сомчета за да доизяждат остатъчната храна

lyudanis

Цитат на: Sandro - 14.01.2012 13:03
Тъй като и аз съм се запалил по тези рибки, интересува ме с кои риби може да живеят. Не намерих никъде такава тема. Има, но за определен вид риби, аз искам да знам със всички видове със които може да съжителстват.
Четох доста из форумите , търсих в гугъл , но никъде не намерих точен и конкретен отговор.
Точно със кои видове риби може да живеят, ако има някои да отговори на точи въпрос ,ще ми е от голяма полза, надявам се не само на мен.

здр аз имам дискуси и аквариума ми е 320л,имам 3 дискуси гупи моли плати сомчета неонки,ниама проблем да живеят заедно,но за препочитане е да са си сами,но можат трева голем аквариум

Mirobg

Цитат на: lyudanis - 10.02.2012 22:40
ЗдрАВЕЙ аз имам дискуси, аквариума ми е 320л. Имам 3 дискусА, гупи, молиНЕЗИЙ, плати ,сомчета инеонки.НЯма проблем да живеят заедно,но за препочитане е да са си сами. но можат трева голем аквариум
п.с. Това последното не мога да го превда.

Случайно да не заплащаш за всяка буква,която напишеш? Използвай препинателни знаци!
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Similar topics (5)

36782

Започната от zangievka


Публикации: 12
Прегледи: 8375

22263

Публикации: 11
Прегледи: 7988

50510

Започната от Tribal


Публикации: 3
Прегледи: 2595

59391

Публикации: 7
Прегледи: 5525

48370

Публикации: 10
Прегледи: 4065