• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:25

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Скалария - оцветяване на гръбнака

Започната от cherna_roza, 26.11.2011 17:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

cherna_roza

     Здравейте на всички! Нов потребител съм в сайта, но от доста време намирам отговори на въпросите ми тук. Поздравления на модератора! Информацията, публикувана тук, е невероятно полезна на всички!  ;-)
     По същество - имам аквариум от няколко години, 100л, оборудван е с всичко необходимо, поддържан системно. До сега рибите ми са умирали от старост. Сега обаче имам проблем. Имам 3 черни и 2 черно-бели скаларии (наред с другите рибки). Горната част на главата и продължението на гръбнака на едната черно-бяла скалария се оцвети постепенно от светло сиво до черно. Вече е почти черно. Имам снимки. Люспите й са си на мястото. Започна се преди около 2 седмици, а тези двете шарените ги имам от 7-8 месеца. Няма промяна в поведението. Всички останали рибки са наред.
:-) :-) :-)


cherna_roza

И все пак някой ако знае на какво се дължи това и ако има желание може да отговори. Слагах какви ли не "лекарства", но полза никаква! В зоо-магазините, в които съм ходила, също нямат отговор!

  *HELP*   *HELP*   *HELP*

beta61

Добро утро!С какво ги храните?

rakim

Няма нищо притеснително,напълно нормално си е ;-)
540л Южна Америка

Similar topics (5)

43083

Публикации: 0
Прегледи: 1778

28645

Започната от mite_98


Публикации: 7
Прегледи: 7353

57810

Публикации: 20
Прегледи: 7442

23368

Публикации: 17
Прегледи: 10615

46296

Публикации: 3
Прегледи: 2232