• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 06:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Моля съвет за 150 литров аквариум

Започната от kamos, 11.11.2008 18:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamos

Колеги поех ангажимента за оформлението, декорация и първоначалното заселване с риби на аквариума на кума ми.
При съвместното преглеждане на снимки той определено се спря на т.н. цихлидарник/хареса доста от тези аквариуми публикувани от членове на форума/ и ме постави пред доста трудната задача да направя цихлидарник с малко растения и камъни и "шарени и големи рибки". Всяка идея би била добре дошла, тъй като нямам опит нито с Малави нито с Танганайка.
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

igenov

Може да погледнеш моя аквариум ( от подписа ми), макар че в момента камъните са потъмнели от водорасли и растенията не са така свежи. Оказа се доста трудно да се гледат растения с малавийци. Дори анубиаса не е достатъчно твърд. Дано да съм ти бил полезен.Успех!

futa

Здравей колега!
Щом си решил цихлидарник това е добре,но малавийци+растения=на нищо,такаче по добре само камънак и пясък,танганийците са по красиви"това си е мое мнение",и търпят растения,избора си е твой но които и да избереш няма да съжаляваш!
Успех в начинанието! *THUMBS UP*
Dio Perdona IO NO!

София

Similar topics (5)

34766

Публикации: 14
Прегледи: 6742

803

Публикации: 2
Прегледи: 3111

50505

Публикации: 2
Прегледи: 2217

49494

Публикации: 4
Прегледи: 3298

24667

Публикации: 8
Прегледи: 4603