• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.03.2024 04:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Бета - нямам идея какво и е

Започната от Надя Стоилова, 15.11.2016 11:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Victorria4

Здравейте, предварително се извинявам,че ще използвам вашия пост (не ми позволява да отворя нов). Имам голям проблем с моята бета, боледуваше преди-бактерии, оправих я. Остана само с накъсана опашка. Купих лекарство,защото аквариума ми зеленясваше ,сложих го 2 пъти - на 3то число. И последните 3 седмици отказа да яде, ядеше по-рядко и се криеше,което не е присъщо за нея. От 5 дена не е ял, изместих го в по-малък аквариум. В момента е подут и само лежи на една страна в аквариума и диша, сякаш, трудно.. Моля ви,кажете ми какво да направя,за да я спася.. Има голяма стойност за мен,а умре ли ще се разстроя много..
Живее сама в аквариума
Аквариума е 38 литров
Има 1 голямо водорасло
Външен филтър-не знам още какво да ви кажа *SORRY* *SORRY* *SORRY* *SORRY* *SORRY*
пропуснах да напиша също така и че сякаш люспите й са някак настръхнали, не знам как да го обясня . И движението й е единствено ако се наложи да поеме въздух от повърхността и отново пада долу..

DobriG

Ако е настръхнала е воднянка...съжалявам, но вероятно няма да успееш да я спасиш :(

hip9

Цитат на: DobriG - 02.12.2016 11:10
Ако е настръхнала е воднянка...съжалявам, но вероятно няма да успееш да я спасиш :(
+1, получава се от ниска температура до колкото знам. Ако нямаш нагревател трябва да му сложиш да поддържа постоянна температурата на водата.

Similar topics (5)

26711

Публикации: 1
Прегледи: 2561

7979

Започната от a_altankova


Публикации: 0
Прегледи: 2599

51077

Публикации: 2
Прегледи: 2328

47825

Публикации: 2
Прегледи: 1948

23762

Започната от Edi the Fish


Публикации: 2
Прегледи: 2517