• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 15:48

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Странно поведение

Започната от van40, 06.07.2005 09:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

van40

Здравейте! Сутринтта като храних рибките забелязах,че едната молинезия се държи необичайно стои вертикално във водата от време на време плува нормално и само за да се предвижи до някъде и след това на ново застава в тази странна стойка някой има ли представа на какво се дължи това поведение ? Възможно ли е да е болест?
Благодря Ви.

Nemo

няма да е бъди значи
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

penchod

Някой беше писал за болеста "врътоглавост" :D , не знам дали е това, ама обикновено скоро след позите, които описваш я виждаш с гърба надоле. :?

Nemo

хм мисля че го написах кратко и ясно  :?
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

van40

Благодаря Ви за отговорите и двамата бяхте прави.
Рибката вече е в отвъдното.

sk4

Лека им пръст ще се видят с моите гупи

Nemo

Цитат на: "sk4"Лека им пръст ще се видят с моите гупи


tooth  tooth
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Boby_

Проследих с лек интерес "развитието" на тази тема и поучителните отговори, които получи на въпроса си. За да не останеш разочарован от форума и хората в него, ще си позволя да обясня причината за тази липса на отзивчивост - какъвто въпросът, такъв и отговорът. А въпросът ти показва, че си нямаш представа от общата картинка. Затова съветът ми е да вземеш да прочетеш това-онова от FAQ-секцията, от самия сайт, от някоя книга или от където си намериш, пък когато си наясно с нуждите на рибките си и с общата идея на акваристиката, е възможно рибките в аквариума да престанат да бъдат консуматив, подлежащ на ежеседмича замяна.  :lol:

Similar topics (5)

9505

Публикации: 9
Прегледи: 7574

30246

Публикации: 4
Прегледи: 3258

36789

Публикации: 9
Прегледи: 4677

20367

Публикации: 9
Прегледи: 4401