• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 21:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Re: ЛЕЧЕНИЕ НА Ихтиофтириус

Започната от farfala, 15.10.2008 17:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

farfala

Цитат на: stef - 18.10.2008 12:33
*spam
Според мен тези риби са били при болни и не са се разболели заради ваша грешка просто некоректно поведение отново от уж професионални акваристи *CRAZY*
Май има нещо вярно, защото изпълних всичко така както ми го казаха като правих аквариума.Мих камъните (1 час) направих температурата както ми казаха, слагах някакъв препарат водата да се омекоти и така нататък.Когато купихме втората партида рибета едната сребърна акула и липсваха няколко люспички, но помислихме че е от пренасянето.Ако наистина са ми продали болни рибки е подло, така всички сладки обитатели на аквариума ни ще загинат, а в магазина знаеха че правя подарък изненада, няма що голяма изненада.....

p4elata_brumze

Цитат на: farfala - 18.10.2008 12:52
Май има нещо вярно, защото изпълних всичко така както ми го казаха като правих аквариума.Мих камъните (1 час) направих температурата както ми казаха, слагах някакъв препарат водата да се омекоти и така нататък.Когато купихме втората партида рибета едната сребърна акула и липсваха няколко люспички, но помислихме че е от пренасянето.Ако наистина са ми продали болни рибки е подло, така всички сладки обитатели на аквариума ни ще загинат, а в магазина знаеха че правя подарък изненада, няма що голяма изненада.....

И аз съм на твойто дередже- пробвам какви ли не методи за лечение, но резултат почти няма. Почти цяло шишенце с препарат отиде и пак нищо, та се замислям дали да не приложе евтаназия...

Similar topics (5)

42878

Започната от kuka12


Публикации: 1
Прегледи: 2293

12317

Публикации: 2
Прегледи: 2203

36504

Публикации: 7
Прегледи: 4892

7666

Публикации: 28
Прегледи: 11017

31721

Публикации: 5
Прегледи: 6480