• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:39

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с розово данио

Започната от kralimarko1, 11.07.2009 16:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kralimarko1

Здравейте!
Имам проблем с едно от моите розови данио, много е подуто и имам чушстшото, че ще се пръсне всеки момент. В началото мислех че е бременна, но вече я имам от 4 месеца, отделях я сама с 2ма мъжки, но нищо не стана. Мисля вече, че проблема е здравословен....
Моля помогнете...

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.postimage.org%2Fgx1rIJ9S.jpg&hash=14c68846edf3744018337ddee06d7f0bb8a26c4f

sliven

Крали Марко,че и 1:Хващай Даниото ,макар и розово (за ухото)и го мятай при Майкъл Дж.Друго не мога да ти помогна.Помогни на рибката:Избави я от мъките. *SORRY*  Боби
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

bigbeer

Преди няколко години като ги докараха тез червено-розови рибоци и при нас на село, аз веднага си взех една дузина. Взех си и една дузина от обикновените за по-пъстра картинка. След месец-два настъпи чумавото врме за 'червените'. Започнаха да 'бомбират' точно като твоята, други пък се изкривяваха на 'ченгел'.. Чумата засегна само тези розови мутанти, нито неонките, нито коридорасите и анциструсите или пък обикновеното данио не проявиха някакви признаци на изгърбване или раздуване. Това ме кара да си мисля, че проблемът при тях е заложен генетично, барабар с червената боя. Излижно е да споменавам, че всичките рибета от тоз модел минаха през тоалетната.  :-|

sliven

Тъй,тъй Биг!През тоалетната минава Правия път.Според мен :истината е в храната и боята(пък и за хормони сме чували в нащо село)Жалко,че най-добрия акварист в Сливен,заряза акваристиката.  Шеташе от Киев до Бурса,през 90 и доста (клюки)внасяше.Герги Вангелов *privet*Хора, НЕ купувайте измислени(неаклиматизирани)рибки и не ме разбирайте Погрешно! *bg*Боби
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

Similar topics (5)

8184

Публикации: 18
Прегледи: 13347

33519

Публикации: 15
Прегледи: 7476

57797

Публикации: 0
Прегледи: 1277

4

Започната от aquabg


Публикации: 46
Прегледи: 24411

21434

Публикации: 4
Прегледи: 3523