• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.03.2024 09:41

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Бели точки по бетата и др. рибки

Започната от ivo.penev, 12.12.2006 23:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ivo.penev

амни куца му ама маи е прав човека според мен .. а сега по моя въпрос .. прибирам се днеска от работа и тъкмо смятам да пълня аквариумче за бетите да ги плодя и гледам мъжкаря с бели точки има и някои др неон с същите гадории  :(  кажете с какво точно да ги лекувам че съм позабравил имам sera baktopur сега им сложих една дозичкаама предпочитам някои по компетентен да ми препоръча с какво или да потвърди .. друг въпрос .. нещо което мога профилактично да слагам за  да няма такива издънки евентуално ..

PS. може и Иво въпроса да ми викате :) ако имате работа към драгоман минете за по бира  :D е може и сокче  8)

Bass_Maker

Може да погледнеш малко отгорегоре в раздела "Болести" има една важна темичка... А Бактопур за Ихтио... май няма да я бъде тая работа.
You cannot kill what you did not create...

desimil

аз имах такъв проблем с пираните преди 6-7 месеца. не помня какво купихме с шефа от един зоомагазин, ама май беше нещо на тетра. погледни хубаво в раздела "болести"- няма начин да не намериш точния препарат, защото темата е дискутирана многократно

ivo.penev

като непомня как му се викаше на заболяването как да го разбера че е точно ихтиото ?  а и мерси за отговора btw  ....в краина сметка се намери кои да ми даде подробно инфо по въпроса и с какво да го лекувам  за което мн му мерси  :) .. а по въпроса че едва ли ше стане с бактопур ... ами аз питах  дали ще стане  и ако не с какво ама какво да се прави след като несъм се родил научен .............

Similar topics (5)

43877

Публикации: 0
Прегледи: 1788

22668

Започната от nimrod


Публикации: 0
Прегледи: 2749

31039

Публикации: 36
Прегледи: 15229

7300

Започната от zambo


Публикации: 5
Прегледи: 4381

5225

Публикации: 1
Прегледи: 2744