• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 21:24

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Във връзка с воални бети!!!!

Започната от toto0o, 18.07.2009 21:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

toto0o

Някой може ли да ми каже къде точно във Варна продават воални бети-ЖЕНСКИ.Имам мъжки,но ми трябват женски поне 3-4 да има избор мъжкаря  ]:-> ако някой продава или знае къде продават да пише обезателно!!! Благодаря предварително  *bg* .
: 18.07.2009г 21:09ч
Ако може и да ми кажете ако не мога да намеря воална женска дали мога да ги чифтосам с нормална  *CRAZY* ?????

wwladoo

Имам воални бети--4см----имам и женски и мъжки---За договорка  --цени   на ЛС!!!Вече ми се обади Ralencetoo  от Варна за бети ,ако искаш обади и се, на ЛС и се договорете, за бройки и куриера ще ви излезе по евтино на две!!!!И ми пишете на ЛС да се договорим ,ако искате!!!!Поздрави  :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Gad_Man

Как така воални женски ти неможеш да ги разбереш дали ще е "плакат" или "воална" само при мъжките си личи. При моите от едно люпило излязаха и плакати и воални мъжки а женските са си едни и същи по форма

wwladoo

Не съм съгласен ,ти можеш да не ги различаваш има хора могат!!!!Когато не се кръстосват междувидово,както при теб се е получило!!!Има един българин--във Виена ,той е голям специалист на бетите-Х Бета--има ферма за бети!!!Печелил е доста межд. конкурси---член е на форума,питай го да ти обясни!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

toto0o

Еми тя Ralenceto0o е приятелката ми споко с нея сме се разбрали....  ]:-> кажи само цената на 1 горе-долу а попринцип ще се купуват доста  *DRINK* казвам на една за да си направя сметката колко да купя.. мерси предварително

wwladoo

Пиши на ЛС!!!Договорки се правят не в темата!!!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Живко

Айде сега пиши до Виена, до Париж.
Обяснете моля за тези воални женски.
Аз не съм гледал бети сигурно от 15 години. Явно съм изостанал със събитията.
Нали за това е форума да си помагаме.


Та какво животно е това воална женска бета?
Никой не се е родил научен.

Don`Makaveli

Цитат на: Живко - 22.07.2009 13:58
Обяснете моля за тези воални женски.
Нали за това е форума да си помагаме.
Та какво животно е това воална женска бета?

И аз това се питам,дано няккой пише..
http://Kartelito.Com Мъжка мода

Деян

Женска която произхожда от чиста линия воални родители. Женските по принцип нямат воални плавници, те носят воалния ген.

thecreater

Как могат да се различат женските бети коя каква е? Има ли някъкви външни белези?

Gad_Man

Цитат на: thecreater - 28.12.2009 10:45
Как могат да се различат женските бети коя каква е? Има ли някъкви външни белези?
Немогат

wwladoo

При вид кроун таил--женските са двойно слепени шипчета на опашката и се различават--при волните и при плакат женските са с единични такива!! ;-) :-)При тях номера е в гена на чистите родители,както колегата Деян ти е обяснил!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ