• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 13:53

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Особености при "хвърчащи рибки" ??

Започната от miass, 17.02.2007 20:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

miass

Ами четох доста и не намерих някаква съществена разлика в начина на отглеждане при двата вида.

ico

Това че често пускаш теми в раздела за болести трябваше да те доведе до изводите ама...
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

miass

Ами човек се учи докато е жив и мисля, че една от основните задачи на този форум е точно това - да си помагаме със съвети. А ти нямаш ли си друга работа освен да следиш какви теми и къде ги пускам?! Май основно занимание ти е да се правиш на много знаещ и компетентен. Или може би си се родил научен - е аз поне не го твърдя за себе си и затова питам.

ico

прекалено сме докчливи май   :-\
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

miass

Ами усещането, че се мъчиш по всякакъв начин да се заяждаш с мен не ме напуска - някак не подхождаш никак джентълменски - незнам защо *UNKNOWN*

ico

приеми че съм простак и не се тормози повече  *OK*
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

NO CARRIER

Цитат на: miass - 20.02.2007 11:05
Ами четох доста и не намерих някаква съществена разлика в начина на отглеждане при двата вида.
А прочете ли, че златните риби са прасета и като пораснат достатъчо слагат в устата всичко, което може да влезе вътре? Че на доста народ им изчезват останалите рибки от аквариумите?
Че серат и цапат повече отколкото ядат?
Обаче умееш да се обиждаш.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

miass

Ами прочела съм ги тези неща, а златните ги имам повече от една година и вече имам представа какви са и че в повечето случаи ги изкарват много по-лоши отколкото са. Досега не ми е изчезнала нито една рибка, не съм забелязала и агресия от тяхна страна / по-скоро обратно / нито едно растение не ми е било изкоренено или изядено / явно моите златни са възпитани ;-) /. А за цапането - ако ги храниш прекомерно и ще цапат прекомерно, а ако ги храниш нормално не цапат много повече от другите риби. И не се засягам от съвети, а от лошо отношение.